BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     2016 m. vasario 10 d. radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, pakvietė Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokus į „Baltojo Zebriuko saugaus eismo pamokėlę“. 

     Užgavėnės – viena iš mėgstamiausių ir laukiamiausių švenčių. Žiema dar nepasibaigus – vis dar bando kandžiotis šaltuku, žvarbesniu vėju, tačiau dienos nenumaldomai ilgėja, vis primena, kad pavasaris nebe už kalnų.

      Pasigaminę baisias, tačiau simpatiškas kaukes, apsiginklavę parankiniais barškančiais ir tarškančiais instrumentais, lydimi etnografinio būrelio mokytojų Giedrės Blažonienės ir Birutos Surdokienės, vaikai leidosi į tradicinę Užgavėnių kelionę. Aplankė visus mokyklos mokinius ir mokytojus, nepamiršo ir valgyklos darbuotojų. Surinkę privalomą duoklę – saldainių, sausainių – persirengėliai grįžo į savo klases. Per 3-iąją pamoką visi susirinko į mokyklos kiemą.

     2015 m. gruodžio mėn. buvo paskelbtas konkursas „Žiemos etiudai“. Jame dalyvavo 27 mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai kūrė eilėraščius, pasakas, miniatiūras.

       Rašto darbai buvo vertinami už idėjos ir temos atitikimą, kūrybiškumą, originalumą, meniškumą, kalbos ir rašto kultūrą.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...