NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

     Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje trečius metus vyko savivaldybės 1-4 klasių mokinių dailiojo rašto konkursas. Jame dalyvavo Vievio pradinės, Kietaviškių pagrindinės, Semeliškių vidurinės ir Pastrėvio skyriaus, Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ ir Elektrėnų pradinės mokyklų pradinukai. Susirinko 39 konkurso dalyviai.

     Mes Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė ir 4d klasės mokinukai labai džiaugiamės mūsų mokinuke Neira Ščetininaite. Ši tyli, rami mergaitė dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose.

     2013 m. vasaros pradžioje dalyvavo piešinių konkurse Japonijoje. Šio konkurso tikslas - paskatinti viso pasaulio vaikus susimąstyti apie mus supančią aplinką. Konkurse dalyvavo vaikai iš viso pasaulio. Savo piešinius jie siuntė paštu. Neiros piešinys „Katinų pasaulis“ pateko tarp gražiausių piešinių ir buvo išspausdintas konkurso nugalėtojų kataloge. Mergaitė buvo apdovanota diplomu, spalvinimo priemonėmis ir gavo įrėmintą savo piešinio kopiją.

     Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.

     Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko graži šventė. Gausus būrys mokinių - net 35 dramos ir dainavimo  būrelių vaikai - visai mokyklos bendruomenei parodė nuotaikingą kalėdinę pasaką „Kas prajuokins karalaitę?“.