2016 m. vasario 10 d. radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, pakvietė Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokus į „Baltojo Zebriuko saugaus eismo pamokėlę“.

Užgavėnės – viena iš mėgstamiausių ir laukiamiausių švenčių. Žiema dar nepasibaigus – vis dar bando kandžiotis šaltuku, žvarbesniu vėju, tačiau dienos nenumaldomai ilgėja, vis primena, kad pavasaris nebe už kalnų.

Pasigaminę baisias, tačiau simpatiškas kaukes, apsiginklavę parankiniais barškančiais ir tarškančiais instrumentais, lydimi etnografinio būrelio mokytojų Giedrės Blažonienės ir Birutos Surdokienės, vaikai leidosi į tradicinę Užgavėnių kelionę. Aplankė visus mokyklos mokinius ir mokytojus, nepamiršo ir valgyklos darbuotojų. Surinkę privalomą duoklę – saldainių, sausainių – persirengėliai grįžo į savo klases. Per 3-iąją pamoką visi susirinko į mokyklos kiemą.

2015 m. gruodžio mėn. buvo paskelbtas konkursas „Žiemos etiudai“. Jame dalyvavo 27 mūsų mokyklos mokiniai. Vaikai kūrė eilėraščius, pasakas, miniatiūras.

Rašto darbai buvo vertinami už idėjos ir temos atitikimą, kūrybiškumą, originalumą, meniškumą, kalbos ir rašto kultūrą.