Norime pasidalinti Elektrėnų pradinės mokyklos 4d klasės mokinių nuotraukomis bei mintimis apie mokyklos gyvenimą:

• „Mūsų klasės mokiniai prieš žiemos atostogas sugalvojo pokštą. Visi vieningai nusprendė surengti spalvų savaitę. Labai greitai išsirinko spalvas ir suskirstė dienomis. Man labai patiko.“     Ieva
  • „Tai buvo geriausia ir gražiausia spalvų savaitė.“     Kamilytė
  • „Spalvų savaitė man labai patiko, nes kiekvieną dieną ėjome į vis kitus kabinetus užfiksuoti savo gražias akimirkas. Patiko, kad namie vos nevisą spintą išverčiau. Nežinau kaip kitiems, bet man liuks.“     Mantas
  • „4d klasės mokiniai norėjo padaryti pokštą. Visi ieškojo rūbų. Patiko fotografuotis. Visi liko patenkinti.“     Mamertas
  • „Man labai patiko spalvų savaitė, nors ir neturėjau tokių spalvų drabužių, bet rasdavau kažką kas tiko.“     Julius
  • „Mums labai patiko!!!!!!!“     Ugnė, Neira, Indrė, Austėja, Kamilė

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pilietinio ugdymo skyrius ir viešoji įstaiga „Aitvaro pasaga“ paskelbė šalies mokinių kūrybinį konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms.

Lapkričio 29 d. Kauno Panemunės mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos, kuriose mūsų mokyklos komanda varžėsi su Kauno Panemunės mokyklos  komanda. Atkaklioje kovoje nugalėjo šeimininkai, o mes užėmėme garbingą II-ąją vietą. Draugiškose varžybose nugalėjo mūsų mergaičių komanda.

Lapkričio 20 d. Elektrėnų savivaldybės sporto mokykloje vyko 2003 m. gimimo ir jaunesnių mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos komanda kovojo su Vievio pradinės mokyklos komanda. Džiaugiamės, kad nugalėjome ir iškovojome teisę dalyvauti zoninėse varžybose Kaune.

Sveikiname sporto būrelio vadovę mokytoją Eleną Volosevičienę ir mokyklos komandos žaidėjus, laimėjusius I-ąją  vietą ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Tiltus ir kelius nutiesim,
Perplauksim plačias upes,
Ir judėsim tik į priekį
Tol, kol mūsų širdys plaks.

Priešo kliūtis mes įveiksim –
Niekas mūs nesustabdys.
Griausim sienas ir praeisim,
Akmenys aplink trupės.

Lapkričio 23 d. Lietuvoje yra minima Kariuomenės diena. Tęsdami supažindinimą su profesijomis, Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lapkričio 21 d. vyko į Kauno J. Vitkaus inžinerijos batalioną susipažinti su kariūno profesija.

2013 m. spalio 7-13 dienomis visoje Europoje vyko daugiau nei 300 renginių, skirtų Europos judėjimo savaitei. Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigos taip pat buvo kviečiamos prisidėti prie šios savaitės renginių ir dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Auksinį spalio 24 dienos rytą Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai sugūžėjo į Elektrėnų profesinio mokymo centrą (EPMC). Visus pasitiko šios mokyklos pavaduotoja ugdymui L. Ališauskienė, kuri pakvietė ketvirtokus į aktų salę. Pavaduotoja įtaigiai ir įdomiai pristatė savo mokyklos veiklą. Pradinukai klausė atidžiai, susidomėję. Vaikai pateikė klausimų apie profesijas, apie statomą saulės kolektorių, kaip bus panaudotas elektros perteklius.

Spalio 8-9 dienomis mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę neišvykdami iš mokyklos dalyvauti pamokoje, kuri vyko skaitmeniniame planetariume.

Mokyklos aktų salėje, laikiname kupole, vaikai turėjo galimybę vizualiai priimti informaciją apie tai, kas dedasi už mūsų Žemės ribų. 3D formatu demonstruojamame filme mokiniai patyrė gerų emocijų. Skaitmeninis planetariumas suteikė naudingos ir įdomios informacijos apie dangaus kūnus supančius nuostabius vaizdus, leido nusikelti į kitas planetas ir suvokti erdvės didybę...