Vis rečiau bepasirodant saulutei ir atėjus ramybės ir susikaupimo metui, Gilučių skyriaus mokinukai mielai dalyvavo projekte „Senosios seklyčios pasakojimai”.

Po pamokėlių vaikučiai skubėdavo į kaimo bendruomenės patalpose esančias amatų dirbtuvėles. Visą gruodžio mėnesį jų mažos rankutės minkė molį ir kūrė kalėdinę mozaiką iš žaislų. Baltus sparnus išskleidė angeliukai, įvairiais garsais suskambo margaspalviai varpeliai, o žvakidės  paskleidė artėjančių švenčių šviesą. Kūrybinės dvasios įkvėpėjos – mokytojos R. Jarockienė, A. Svioklienė ir R. Povilavičienė padedant S. Jarockytei, vaikučius  supažindino su lipdymo technika, dekoravimu.

Savo rankomis padaryti darbeliai visų mieliausi, o įdėtos svajonės – visų gražiausios.

Gruodžio 2 d. 1d klasės mokiniai lankėsi Vievio malūne. Dalyvavome edukacinėje pamokoje, kuri vyko Vievio UAB „Malsena Plius” mokomojoje kepyklėlėje. Vaikai mokėsi kepti vieną svarbiausių kalėdinių kepinių – kūčiukus. Mokiniai išmoko minkyti tešlą,  formuoti mažučius tešlos gabaliukus, sužinojo kūčiukų kepimo gudrybių. Visi pasijuto tikrais kepėjais. Kol kūčiukai kepė, vaikai dalyvavo viktorinoje, žaidė įvairius žaidimus. Pamokos pabaigoje ragavome savo pagamintus kūčiukus, sufasavome juos į maišelius ir, gavę  kūčiukų kepimo receptą, smagūs grįžome į mokyklą.

Mokytoja Elena Volosevičienė

Šių metų lapkričio 16 dieną, kaip ir kasmet, Elektrėnų pradinėje mokykloje buvo minima Tolerancijos diena.

Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę būti kitoks nei mes. Pasaulyje gyvena daugybė skirtingų žmonių, priklausančių skirtingai tautai, religijai ar rasei. Mes galime nemėgti kai kurių iš jų, kai kurie gali nemėgti ir mūsų, tačiau, jei visi laikysimės taisyklės, kad skirtumai nėra pagrindas nesantaikai, užgauliojimams ar persekiojimui, kiekvienas galėsime jaustis saugiau.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos ugdo sveikus, mokančius taisyklingai mankštintis, rūpintis savo sveikata mokinius. Poetas Horacijus teigė: „Jei nebėgioji, kol sveikas, teks pabėgioti, kai susirgsi". Todėl rudenį, kai į lauką nesinori net nosies iškišti, mokytojos Elona Sereikienė, Lina Čugunovienė, Elena Volosevičienė sukvietė sportuojančius vaikus pravesti mankštą draugams.