Spalio 9 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Pasaulinės košės dienos minėjimo akcijoje, kurios tikslas – skatinti Lietuvos vaikų sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti košės pusryčių naudą žmogui. Šiais metais Pasaulinė košės diena antra kartą minima visoje Lietuvoje.

Ankstyvą rytą mokiniai skubėjo į mokyklą valgyti pusryčiams košės. Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovė „Malsena Plius“ padovanojo kiekvienam mokiniui nemokamus skanios košės pusryčius. Akcijos metu mokytojos aiškino apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui.

Kokia skani ta KOŠĖ!!! Smile

Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Kūrybinė rudens šventė”. Ją organizavo pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais.  Nuo pat ryto mokiniai su tėveliais ruošė rudens gėrybių parodą. Darbelių autoriai – mokiniai, tėveliai ir mokytojos. Mokiniai ir jų tėveliai darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Sveikata yra visuomeninė ir ekonominė vertybė, vadinasi ir tautos kultūros dalis. Vertybių sistemoje svarbu iškelti sveikatos prioritetą, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, skiepyti tinkamą požiūrį į savo ir kitų sveikatą. Dėl to tai ir tapo šių metų sveikatingumo dienos tikslu.

Sveikatingumo dienos programa prasidėjo visų bendra mankšta mokyklos kieme. Puikiai nusiteikę, skambant muzikai, naujoje aikštėje rikiavosi mokiniai. Šiais metais mankštą vedė mokyklos ketvirtokai: Jurinta Pranckūnaitė, Karolina Vandelskaitė, Daniil Chumachenko. Juos paruošė mūsų mokyklos sporto būrelio mokytojos.

2d ir 2e klasės gražų rugsėjo 18d. rytą išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Kelionės tikslas – susipažinti su senovės architektūra, buitimi ir senovine meduolių kepimo ir puošybos technika. Mokiniai aplankė etnografinių regionų ekspozicines sodybas, tačiau labiausiai patiko kepti ir puošti kvapnius ir skanius meduolius.

Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.