1d klasės mokiniai dalyvavo Lietuvos mokinių kūrybinių darbų konkurse „Dviratis mano draugas“. Jie piešė piešinius, kuriuose atsispindėjo vaikų žinios apie saugų elgesį ir vasariškos nuotaikos.

Projektas, skirtas vaikų vasaros užimtumui, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 850,00 Eur.

Tikslas – plėtoti vaikų pozityvios socializacijos galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą veiklą.

Įgyvendinant šį tikslą bus siekiama gerinti mokinių emocinę savijautą, įtraukiant juos į kūrybines veiklas, plėsti socialinį vaiko patyrimą, sudarant saugią ir sveiką ugdymosi aplinką mokykloje. Mokiniai dalyvaus praktinėje-edukacinėje veikloje „Emocijos, jų valdymas, nesuvaldymo pasekmės” bei grupiniuose žaidimuose-užsiėmimuose, kuriuose naudosime edukacines priemones, skirtas gerinti mokinių emocinę savijautą.

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė

Projektas skirtas vaikų vasaros užimtumui, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 900,00 Eur.

Projekto tikslas – plėtoti vaikų pozityvios socializacijos galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir į(si)traukimui į prasmingą veiklą.

Įgyvendinant šį tikslą bus siekiama gerinti mokinių emocinę savijautą, įtraukiant juos į kūrybines / prevencines veiklas. Mokiniams bus pasiūlyta daug ir įvairių užsiėmimų: atliks kūrybines užduotis, sportuos, žaids, pieš, gamins odinius knygų skirtukus, aplankys Liaudies buities muziejų Rumšiškėse, pasigrožės alpakomis Trakų alpakų ūkyje.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą.

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė