BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Spalio 21 d. trečių klasių mokiniai vyko į Vievyje esantį Lietuvos kelių muziejų.

     Muziejuje sukaupta daug didelę vertę turinčių eksponatų nuo senovės Romos laikų iki šių dienų.

    Eksponuojami senieji Lietuvos žemėlapiai, nuotraukų albumai, sukaupta daug knygų, žurnalų apie kelių tiesimą. Įdomu buvo pamatyti mineralų ir uolienų kolekciją, medžiotojų trofėjų kambarį. Eksponuojami senovinių tiltų, sankryžų, autobusų stočių maketai, seniausi kelių tiesimo bei tvarkymo įrankiai, mašinos, vežimai, kelių ženklai. Mokiniai galėjo pasėdėti prie galingų, jau dabar nenaudojamų, traktorių, sunkvežimių, sniego valymo mašinų vairo. 

     Spalio 7–9 d. mūsų mokykloje vyko renginiai, skirti paminėti Pasaulinę psichikos sveikatos dieną. Stende pateikta informacija apie vaikų psichikos sveikatą ir ją stiprinančius bei silpninančius veiksnius, apie psichologinės pagalbos galimybes. Vyko rašinio konkursas „Kokiame pasaulyje noriu augti?“, momentinė apklausa „Kaip jautiesi mokykloje?“, „Geltonoji diena“. Geltona spalva simbolizuoja šviesą, saulės spindulius, gintarą, javų lauką, darną, brandą, kilnumą. Šią dieną mokinių apranga arba aprangos detalės buvo geltonos.

     Šie renginiai puikiai priminė, kad teigiamos emocijos, gera nuotaika, bendravimas su draugais padeda stiprinti psichinę sveikatą. Gera psichinė sveikata padeda įveikti įtampą, nerimą, baimes ir iškylančius sunkumus.

    Spalio 9 dieną mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo Pasaulinės košės dienos minėjimo akcijoje, kurios tikslas – skatinti Lietuvos vaikų sveikos mitybos įpročius ir akcentuoti košės pusryčių naudą žmogui. Šiais metais Pasaulinė košės diena antra kartą minima visoje Lietuvoje.

     Ankstyvą rytą mokiniai skubėjo į mokyklą valgyti pusryčiams košės. Lietuvos grūdų perdirbimo bendrovė „Malsena Plius“ padovanojo kiekvienam mokiniui nemokamus skanios košės pusryčius. Akcijos metu mokytojos aiškino apie sveikų pusryčių ir grūdinių produktų naudą organizmui.

Kokia skani ta KOŠĖ!!! Smile

     Rugsėjo 24 dieną mokykloje vyko turtinga ir išradinga „Kūrybinė rudens šventė”. Ją organizavo pradinių klasių mokytojos su savo mokiniais.  Nuo pat ryto mokiniai su tėveliais ruošė rudens gėrybių parodą. Darbelių autoriai – mokiniai, tėveliai ir mokytojos. Mokiniai ir jų tėveliai darydami įvairius darbelius iš vaisių, daržovių ir kitų rudens gėrybių, nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

    Sveikata yra visuomeninė ir ekonominė vertybė, vadinasi ir tautos kultūros dalis. Vertybių sistemoje svarbu iškelti sveikatos prioritetą, ugdyti su jos išsaugojimu ir stiprinimu susijusias vertybines orientacijas, skiepyti tinkamą požiūrį į savo ir kitų sveikatą. Dėl to tai ir tapo šių metų sveikatingumo dienos tikslu.

      Sveikatingumo dienos programa prasidėjo visų bendra mankšta mokyklos kieme. Puikiai nusiteikę, skambant muzikai, naujoje aikštėje rikiavosi mokiniai. Šiais metais mankštą vedė mokyklos ketvirtokai: Jurinta Pranckūnaitė, Karolina Vandelskaitė, Daniil Chumachenko. Juos paruošė mūsų mokyklos sporto būrelio mokytojos.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...