SVEIKINAME!

„KALBŲ KENGŪROS 2015“ (anglų k.) nugalėtojus, dalyvius, anglų kalbos vyr. mokytoją AUŠRĄ KANAPKIENĘ ir vyr. mokytoją RASĄ SENDZIKIENĘ.

Dėkojame mokytojai Aušrai Kanapkienei už iniciatyvą organizuojant šį projektą mokykloje.

Eil.

28.

Kamilė Kijanskaitė

Rasa Sendzikienė

Artėjantis pavasaris atneša pačią gražiausią ir prasmingiausią šventę – Velykas. Balandžio 14 d. Gilučių skyriaus vaikai  kartu su mokytojomis bei šeimos nariais rinkosi į tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

Mažieji artistai parodė spektakliuką apie paukštelių ir kiškučių draugystę bei jų bendrą darbą – kiaušinukų marginimą.  Pintinėlę margučių mažieji artistai padovanojo draugams,  o vėliau visi kartu juos smagiai rideno.

Šventė tuo nesibaigė. Jau trečius metus, padedant kultūros darbuotojai V. Vičkačkienei, dalyvaujame  „Naisių vasaros“ organizuojamame konkurse. Šis konkursas puoselėja senas lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungia šeimas. Vaikų pieštais margučiais paruošėme dviejų metrų aukščio ir metro pločio Didžiojo margučio muliažą, jį nufotografavome ir nuotrauką išsiuntėme konkurso organizatoriams. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti organizatorių atsiųstomis dovanėlėmis – Lietuvos dainuojamosios poezijos dainininkų atliekamų dainų „Bardų dainos vaikams“ kompaktiniais diskais.

Susirinkusieji neskubėjo skirstytis namo, vaišinosi atsineštais saldumynais.

Vargu, ar kas drįstų prieštarauti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio minčiai: „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“

Kovo 1620 dienomis mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai kūrė plakatus Žemės dienai paminėti Mes – Žemės vaikai“. Ši paroda eksponuojama Elektrėnų kultūros centre. Ja galėjo pasigrožėti visa mokyklos bendruomenė ir svečiai kovo 26 d., kai vyko mūsų mokyklos mokinių koncertas. Jei nespėjote aplankyti parodos, kviečiame tai padaryti artimiausiu metu.

Aušra Cibulskienė

Daiva Česonytė

Kovo 26 dieną mūsų mokykloje ir Gilučių skyriuje įvyko tradicinė Tėvų diena. Šiemet ji buvo skirta Žemės dienai paminėti.

Nuo pat ryto į mokyklą rinkosi tėveliai, kurie vedė pamokas savo vaikų klasėse. Šiais mokslo metais mokytojo profesiją išbandė net 39 tėveliai, mamytės ir vienas senelis. Džiaugiamės, kad iš jų buvo net 8 vyrai, kurie vedė anglų kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros ir kitas pamokas. Supažindino vaikus su buriavimo sportu, sprendė matematikos užduotis, pasakojo apie verslininko profesiją, atliko bandymus ir gamino vėjo malūnėlius, sportavo. Tėčiams nenusileido ir mamytės. Daugelis vedė darbelių pamokas, gamino su vaikais darbelius iš modelino, siūlų, velykinius atvirukus, verbas, vėrė iš karoliukų papuošalus, suorganizavo išvyką į senelių namus, gamino floristines puokštes iš drožlių, mokėsi tvarkyti asmeninius finansus, prižiūrėti dantukus ir net įsisteigė Damų klubas. Vaikai buvo labai patenkinti, nes be įdomių pamokų gavo ir daug dovanų.