2d ir 2e klasės gražų rugsėjo 18d. rytą išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Kelionės tikslas – susipažinti su senovės architektūra, buitimi ir senovine meduolių kepimo ir puošybos technika. Mokiniai aplankė etnografinių regionų ekspozicines sodybas, tačiau labiausiai patiko kepti ir puošti kvapnius ir skanius meduolius.

Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.

2015 metai paskelbti Lietuvos etnografinių regionų metais. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai vykdė projektą „Keliaujame po Lietuvą“, kuris vyko keliais etapais.

Mokytojos paruošė pažintinius stendus, supažindinančius su kiekvienu etnografiniu regionu: tarmėmis, tautiniais drabužiais, tradicijomis.

Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai įvairiose programose piešė, rašė laišką, braižė lenteles ir diagramas. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali padėti ir mokytis. Konkurso dalyviams kompiuteris tikrai yra draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.