BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     2d ir 2e klasės gražų rugsėjo 18d. rytą išvyko į Rumšiškių liaudies buities muziejų. Kelionės tikslas – susipažinti su senovės architektūra, buitimi ir senovine meduolių kepimo ir puošybos technika. Mokiniai aplankė etnografinių regionų ekspozicines sodybas, tačiau labiausiai patiko kepti ir puošti kvapnius ir skanius meduolius.

     Šiltą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos trečių klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis A. Cibulskiene, R. Gerviene, I. Mačionyte, G. Blažoniene rinkosi stadione. Ten vyko sportinės varžybos „Mažoji trečiokų olimpiada“.

      Visi norintys galėjo dalyvauti bėgimo varžybose. Pirmasis atbėgo 3a klasės mokinys Girius Kulevičius, antrasis – 3c klasės mokinys Agnius Rainys, trečioji, nenusileidusi vaikinams, atbėgo 3d klasės mokinė Julija Petronytė.

     2015 metai paskelbti Lietuvos etnografinių regionų metais. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai vykdė projektą „Keliaujame po Lietuvą“, kuris vyko keliais etapais.

    Mokytojos paruošė pažintinius stendus, supažindinančius su kiekvienu etnografiniu regionu: tarmėmis, tautiniais drabužiais, tradicijomis. 

        Gegužės 8 dieną devyni mūsų mokyklos mokiniai kartu su bibliotekininke Rymute Montviliene, mokytojomis: Elena Volosevičiene, Enrika Narakiene ir Biruta Surdokiene vyko į šalies mokinių kūrybinio konkurso „Lietuvos vaikai kuria pasakas“ (dalyvaujame jau antrą kartą) baigiamąjį renginį – šventinį koncertą ir apdovanojimus. Renginys vyko Kaune, VšĮ „Girstučio“ kultūros ir sporto centre.

      Balandžio 29 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai įvairiose programose piešė, rašė laišką, braižė lenteles ir diagramas. Mokiniai dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali padėti ir mokytis. Konkurso dalyviams kompiuteris tikrai yra draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...