BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

Tegul saulutės spindulių 

Tau niekad nepristinga, mama !

Ir žemėj nepritrūksta lai gėlių...

Tik būki laimingiausia, mano mama !

  

       Šilčiausius žodžius balandžio 30 d. Gilučiuose vykusiame renginyje vaikučiai tarė savo MAMYTĖMS.

      

      Šiais metais Lietuvoje vyko jau dvidešimtasis „Kengūros“ konkursas. Jame kasmet aktyviai dalyvauja ir mūsų mokyklos mokiniai (šiemet net 79 pirmų-ketvirtų klasių mokiniai).

       1-2 klasės priklauso „Nykštukų“, o 2-4 klasės – „Mažylių“ grupei.

     Konkurso organizatoriai sveikina šaunius dalyvius, tikisi, kad jų entuziazmas neišblės, džiaugiasi bendro nuoširdaus darbo rezultatais ir linki sėkmės ateityje.

       Pateikiame tarptautinio matematikos konkurso „Kengūra 2015“ preliminarius rezultatus.

                                                Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

                                                Genė Markevičiūtė

          Šiandien mokykloje vyko Elektrėnų savivaldybės anglų kalbos viktorina „English is easy and fun!“.

        Džiaugiamės sulaukę mokinių komandų iš Vievio pradinės mokyklos, Kietaviškių  pagrindinės mokyklos, Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus, Semeliškių gimnazijos.

     Mokinius pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Ji pasidžiaugė, kad tokia viktorina vyksta savivaldybėje pirmą kartą ir palinkėjo visiems mokiniams sėkmės. Viktoriną vedė ir užduotis sugalvojo anglų kalbos mokytoja Aušra Kanapkienė. Jai talkino mūsų mokyklos antrokė Gabrielė Zablockytė.

     Balandžio 22 dieną 87 mūsų mokyklos ketvirtokai su savo mokytojomis vyko į Elektrėnų „Ąžuolyno“ pagrindinę mokyklą, kurioje tęs mokymąsi 5-oje klasėje. Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Odeta Kanapkienė supažindino su mokykla: skaidrėse pristatė mokyklos erdves, kuriose vyks pamokos, tradicinius mokyklos renginius, mokytojus ir pagalbos mokiniui specialistus, valgyklos vedėją. Būsimuosius penktokus labiausiai domino popamokinė veikla: „Penktokų krikštynos“ (kad taptų tikrais ąžuolyniečiais"), geriausių mokinių pagerbimo šventė „Sėkmės paukštė“, renginys „Talentų talentai“, sporto būreliai ir kt.

SVEIKINAME!

     Balandžio 21 d. Elektrėnų mokykloje-darželyje Pasaka" vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių ugdymo įstaigų, meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo mūsų mokyklos mokiniai:

1. Augustė Grinevičiūtė 2c klasės mokinė

2. Kamilė Vaitkevičiūtė 3d klasės mokinė

3. Ignas Muškieta 3e klasės mokinys

4. Kamila Šumskaitė 4a klasės mokinė

5. Rokas Sodaitis 4d klasės mokinys

     Sveikiname Augustę Grinevičiūtę, užėmusią 3-ąją vietą, ir Roką Sodaitį, kuris paskatintas padėka už taisyklingą lietuvių kalbos vartojimą.

 

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...