Muzika – garsų menas. Ji iš visų menų gali labiausiai paveikti bet kurio amžiaus žmogaus emocijas.

Balandžio 16 d. Elektrėnų meno mokykloje vyko netradicinė muzikos pamoka  „Muzikos instrumentų pažinimas“.

Pamoka pravesta Elektrėnų pradinės mokyklos 1 klasių mokiniams ir mokytojoms. Sukurta jauki atmosfera, užmegztas  kontaktas su kiekvienu klausančiuoju.

Šiandien mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas, kuriame dalyvavo 17 skaitovų. Originaliausi skaitovai dalyvaus II-ajame savivaldybės etape, kurį organizuoja Elektrėnų savivaldybės Švietimo paslaugų centras.

Mūsų mokyklą atstovaus:

1. Augustė Grinevičiūtė 2c klasė

2. Kamilė Vaitkevičiūtė 3d klasė

3. Ignas Muškieta   3e klasė

4. Kamila Šumskaitė 4a klasė

5. Rokas Sodaitis 4d klasė.

Sveikiname mūsų nugalėtojus ir linkime Jiems sėkmės.

Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

Angelė Pačėsienė

Edukacinių konkursų „Olympis 2015“ organizatoriai dėkoja Elektrėnų pradinės mokyklos administracijai už mokyklos bendruomenės informavimą apie edukacinius konkursus „Olympis 2015“. Ypač dėkingi mokytojams už konkurso organizavimą, o mokiniams – už dalyvavimą.

Svetainės www.Olympis.lt skyriuje „Mokyklos“ galite rasti mūsų mokyklos mokinių rezultatus.

SVEIKINAME!

„KALBŲ KENGŪROS 2015“ (anglų k.) nugalėtojus, dalyvius, anglų kalbos vyr. mokytoją AUŠRĄ KANAPKIENĘ ir vyr. mokytoją RASĄ SENDZIKIENĘ.

Dėkojame mokytojai Aušrai Kanapkienei už iniciatyvą organizuojant šį projektą mokykloje.

Eil.

28.

Kamilė Kijanskaitė

Rasa Sendzikienė

Artėjantis pavasaris atneša pačią gražiausią ir prasmingiausią šventę – Velykas. Balandžio 14 d. Gilučių skyriaus vaikai  kartu su mokytojomis bei šeimos nariais rinkosi į tradicinę vaikų Velykėlių šventę.

Mažieji artistai parodė spektakliuką apie paukštelių ir kiškučių draugystę bei jų bendrą darbą – kiaušinukų marginimą.  Pintinėlę margučių mažieji artistai padovanojo draugams,  o vėliau visi kartu juos smagiai rideno.

Šventė tuo nesibaigė. Jau trečius metus, padedant kultūros darbuotojai V. Vičkačkienei, dalyvaujame  „Naisių vasaros“ organizuojamame konkurse. Šis konkursas puoselėja senas lietuviškas tradicijas, ugdo tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo dvasia sujungia šeimas. Vaikų pieštais margučiais paruošėme dviejų metrų aukščio ir metro pločio Didžiojo margučio muliažą, jį nufotografavome ir nuotrauką išsiuntėme konkurso organizatoriams. Visi šventės dalyviai buvo apdovanoti organizatorių atsiųstomis dovanėlėmis – Lietuvos dainuojamosios poezijos dainininkų atliekamų dainų „Bardų dainos vaikams“ kompaktiniais diskais.

Susirinkusieji neskubėjo skirstytis namo, vaišinosi atsineštais saldumynais.