Vasario 3 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko ketvirtų klasių mokinių matematikos olimpiada. Į ją susirinko 13 mokinių, kuriems šis mokomasis dalykas sekasi. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.

Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) jau antrą kartą kviečia 11–12 klasių moksleivius į „Jaunojo pedagogo akademiją“, kurios metu dalyviai geriau pažins pedagogo profesiją, ugdys lyderystės, bendravimo, komandinio darbo ir organizacinius įgūdžius. Tai kasmetinis renginys, kuris sukviečia gabiausius moksleivius „pasimatuoti“ pedagogo profesiją ir suteikia galimybę sužinoti apie studijas Lietuvos edukologijos universitete.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai antrus metus dalyvauja Lietuvos plaukimo federacijos projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje – 2014“. Mokiniai išmoko plaukti, susipažino kaip saugiai elgtis vandenyje ir šalia jo.

Laisvės gynėjų dieną minint 24-ąsias Sovietų Sąjungos agresijos metines buvo languose uždegtos atminties žvakutės 1991 metais sausio 13-ąją žuvusiems už Lietuvos laisvę. Taip buvo prisidėta prie visuotinės pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“.

Mokytojos su mokiniais prisiminė Sausio 13-osios įvykius, aptarė jų prasmę Lietuvos valstybei. Mokyklos bibliotekoje buvo įrengtas informacinis stendas „Laisvės gynyboje“.

VšĮ „Aitvaro pasaga“ kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro ugdymo skyriumi pakvietė mokinius dalyvauti šalies mokinių kūrybiniame konkurse „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

2014 m. spalio–gruodžio mėn. šis konkursas vyko mokykloje. Mokyklos vertinimo komisijai buvo pateikta 13 pasakų. 9 iš jų atrinktos ir išsiųstos į šalies konkursą.