BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

         Vargu, ar kas drįstų prieštarauti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio minčiai: „Muzika – tai Dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas.“

                Kovo 1620 dienomis mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai kūrė plakatus Žemės dienai paminėti Mes – Žemės vaikai“. Ši paroda eksponuojama Elektrėnų kultūros centre. Ja galėjo pasigrožėti visa mokyklos bendruomenė ir svečiai kovo 26 d., kai vyko mūsų mokyklos mokinių koncertas. Jei nespėjote aplankyti parodos, kviečiame tai padaryti artimiausiu metu. 

Aušra Cibulskienė

Daiva Česonytė

                                                                                                                                                  

    Kovo 26 dieną mūsų mokykloje ir Gilučių skyriuje įvyko tradicinė Tėvų diena. Šiemet ji buvo skirta Žemės dienai paminėti.

    Nuo pat ryto į mokyklą rinkosi tėveliai, kurie vedė pamokas savo vaikų klasėse. Šiais mokslo metais mokytojo profesiją išbandė net 39 tėveliai, mamytės ir vienas senelis. Džiaugiamės, kad iš jų buvo net 8 vyrai, kurie vedė anglų kalbos, pasaulio pažinimo, kūno kultūros ir kitas pamokas. Supažindino vaikus su buriavimo sportu, sprendė matematikos užduotis, pasakojo apie verslininko profesiją, atliko bandymus ir gamino vėjo malūnėlius, sportavo. Tėčiams nenusileido ir mamytės. Daugelis vedė darbelių pamokas, gamino su vaikais darbelius iš modelino, siūlų, velykinius atvirukus, verbas, vėrė iš karoliukų papuošalus, suorganizavo išvyką į senelių namus, gamino floristines puokštes iš drožlių, mokėsi tvarkyti asmeninius finansus, prižiūrėti dantukus ir net įsisteigė Damų klubas. Vaikai buvo labai patenkinti, nes be įdomių pamokų gavo ir daug dovanų.

     Vanduo yra būtinas gyvybei. Žmogus be maisto išgyvena savaites ar net mėnesius, tačiau be vandens gali mirti per keletą dienų. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų. Netekęs apie 12-20 procentų vandens, organizmas, apsinuodijęs savo paties apykaitos produktais, žūsta. Gyvybiniai procesai gali vykti tik tada, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Jokia kita medžiaga neatlieka tiek daug įvairiausių žmogaus organizmo funkcijų kaip vanduo. 

    Kovo 18 dieną vyko Elektrėnų savivaldybės IV klasių mokinių matematikos olimpiada. Joje dalyvavo 12 geriausių ketvirtokų iš įvairių savivaldybės mokyklų: Vievio pradinės, Semeliškių gimnazijos, Kietaviškių pagrindinės, Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ ir mūsų mokyklos.

       Džiaugiamės savivaldybės olimpiadoje dalyvavusių mūsų mokyklos 4d klasės mokinių pasiektais rezultatais (mokytoja metodininkė Elena Volosevičienė).

        Prizines vietas užėmė:   

         PATRICIJA KAZAKEVIČIŪTĖ – II VIETA

         MARKAS MATKEVIČIUS – III VIETA.

         Linkime šiems mokinukams ir ateityje domėtis bei gilinti savo žinias matematikos srityje!

  

                    Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

                                                Genė Markevičiūtė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...