Vaikystės pasaka šviesi,

Užgimus laimės ilgesy,

Žėrėk iš tolo, kaip  žvaigždė.

Mane per tamsą palydėk.

 

       Ar pastebėjote, kaip vis dažniau nuščiūva dangus, o mintys pasiduoda džiaugsmingai nuojautai? Tai reiškia viena: artėja stebuklingas, ramybės, gerumo ir dovanų metas – Šv. Kalėdos!

     Mūsų mokykloje tapo tradicija, jog Kalėdų pradedame laukti gamindami Adventinį kalendorių.

     Šie metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl 1A klasės mokinių tėveliai mezgė šeimos pirštinaites, kurios skirtos Adventinio kalendoriaus puošimui. Triūsė visą rudenį, o lapkričio 30 d. pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti adventinę eglutę pirštinaitėmis su dienos palinkėjimu:

„Išvalykim savo širdis nuo to,

Kas paseno, nubluko, neteko prasmės,

Kad Kalėdos atėję surastų gerumui erdvės...“

         Kaip ir kiekvienais metais, prieš kalėdines atostogas, dramos ir dainavimo būrelių vaikai parodė spektaklį. Smagu, kad į bendrą būrį susirinkę įvairių klasių mokiniai turėjo bendrą tikslą - padovanoti kalėdinę nuotaiką visai mokyklai.

       Mūsų mokykloje visą savaitę tradiciškai vyko „Rytinė mankšta draugui“. Mokiniai per antrą pertrauką rinkosi į aktų bei sporto sales ir skambant muzikai visi kartu darė mankštą.  Visi mokiniai noriai sportavo. Mankštos vedantieji buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...