2013 m. spalio 7-13 dienomis visoje Europoje vyko daugiau nei 300 renginių, skirtų Europos judėjimo savaitei. Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigos taip pat buvo kviečiamos prisidėti prie šios savaitės renginių ir dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Auksinį spalio 24 dienos rytą Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai sugūžėjo į Elektrėnų profesinio mokymo centrą (EPMC). Visus pasitiko šios mokyklos pavaduotoja ugdymui L. Ališauskienė, kuri pakvietė ketvirtokus į aktų salę. Pavaduotoja įtaigiai ir įdomiai pristatė savo mokyklos veiklą. Pradinukai klausė atidžiai, susidomėję. Vaikai pateikė klausimų apie profesijas, apie statomą saulės kolektorių, kaip bus panaudotas elektros perteklius.

Spalio 8-9 dienomis mūsų mokyklos mokiniai turėjo galimybę neišvykdami iš mokyklos dalyvauti pamokoje, kuri vyko skaitmeniniame planetariume.

Mokyklos aktų salėje, laikiname kupole, vaikai turėjo galimybę vizualiai priimti informaciją apie tai, kas dedasi už mūsų Žemės ribų. 3D formatu demonstruojamame filme mokiniai patyrė gerų emocijų. Skaitmeninis planetariumas suteikė naudingos ir įdomios informacijos apie dangaus kūnus supančius nuostabius vaizdus, leido nusikelti į kitas planetas ir suvokti erdvės didybę...