Kovo 11-ąją minime Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-erių metų jubiliejų. Nuo 1990 metų ši diena kiekvieno lietuvio širdyje yra išskirtinė. Visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Ta diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir laisvę.

Vasario 27 d. mūsų mokykla virto neįprastai linksma vieta – čia šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė, skirta etnografininių regionų metams paminėti.

Jaunieji prekybininkai ant prekystalių išdėstė įvairiausių rankų darbo dirbinių: papuošalų iš karoliukų, siūlų, popieriaus. Buvo darbelių iš medžio, tapytų paveikslų. O ką jau bekalbėti apie kvapnius, gardžius kepinius: margaspalvius keksiukus, pyragus su obuoliais ar riešutais, bandeles, sausainius, vaflius, grybukus, meduolius ir dar galybę visokių gardumynų.

Vasario 26 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos salėje vyko pirmokų projekto „100 dienų mokykloje“ baigiamasis koncertas.

Nuo metų pradžios pirmokai ir jų tėveliai ruošėsi šiai dienai. Šeimos, naudodamos įvairias medžiagas ir technologijas, gamino raides, kuriomis mokytojos papuošė salę.

Pirmokėliai skirtinga technika sukūrė raides. Šiais darbais ir nuotraukomis, iš kiekvienos klasės gyvenimo,  papuošėme mokyklos koridorius.

Pradinės mokyklos vaikai draugauja su muzika – groja, dainuoja, šoka, klausosi ir analizuoja, tačiau kaip gimsta muzikos instrumentas? Ne kiekvienas gali pasakyti.

Muzikos pamokoje papasakojau pradinukams apie netradincinius muzikos instrumentus, kuriais ne tik grojome, bet ir mokėmės pasigaminti „barškalus“.

Naudingus ir gražius dalykus galima sukurti iš bet kokių atliekų: jogurto indelių, sagų, tualetinio popieriaus ritinėlių, šokoladinių kiaušinių dėklų.

Todėl mes su Elektrėnų pradinės mokyklos 2b ir 4b klasės mokiniais sugalvojome pasigaminti muzikos instrumentus   „barškalus“. Jų gamybai reikėjo tualetinio popieriaus ritinėlio, įvairiausių sausų maisto produktų (grikių, ryžių, pupelių), flomasterių kamštelių, akmenukų, lipnios juostelės, balto popieriaus lapo, siūlo, tampomo popieriaus.

Vasario 25 dieną į mūsų mokyklą susirinko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokyklų mokiniai išmėginti savo galimybes dailiojo rašto konkurse. Konkurso tema – „Lietuviški žodžiai: išdykę, išnykę ir nauji“. Juos pristatė mūsų mokyklos ketvirtokai: Rokas, Faustina, Kornelija, Markas ir Neda.