Adventas -  tai didysis laukimas. Laukdami Šv. Kalėdų Gilučių skyriaus vaikučiai kartu su kaimo bendruomenės etnografiniu ansambliu „Obelėlė“ pynė Adventinį vainiką. Klausė V. Vičkačkienės pasakojimo apie tai , ką ilgais advento vakarais veikdavo mūsų senoliai. O Gilučių kaimo rašytojos O. Mozuraitienė, J. Žigutienė ir G. Pupalaigytė skaitė savo poeziją.

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.

Lapkričio 19 d. Elektrėnų sporto mokykloje  vyko  Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos.  Aikštelėje varžėsi  Elektrėnų  ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti I vietos  diplomais. Laimingi grįžome į mokyklą ir jau pradėjome laukti  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių kvadrato varžybų Kaune.

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos 1 - 2 klasių mokiniai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos renginyje, kuriame muzikos pedagogė, kompozitorė, dainų vaikams autorė Neringa Lapinskienė pristatė naują muzikinę pasaką su CD „Fėjų pasakos“.

Vyko netradicinė pamoka, kurioje integruota lietuvių kalba, muzika ir šokis. Klausėmės autorės sekamų pasakų ir dainelių, kurias atliko ir mūsų mokyklos mokiniai, kartu šokome ir dainavome. Džiaugiamės gražiu renginiu!

Ebru meno - tapymo ant vandens - neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ „Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu, kuris papildo neformaliojo ugdymo modelį. Šiais mokslo metais mūsų mokiniai kartu su šeimos nariais entuziastingai pasirinko meno terapijos programą, tokiu būdu bendromis pastangomis prisidėdami prie kokybiško vaiko ugdymo bei šeimos gerovės.