Mūsų mokykloje tapo tradicija, jog Kalėdų pradedame laukti gamindami Adventinį kalendorių.

Šie metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl 1A klasės mokinių tėveliai mezgė šeimos pirštinaites, kurios skirtos Adventinio kalendoriaus puošimui. Triūsė visą rudenį, o lapkričio 30 d. pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti adventinę eglutę pirštinaitėmis su dienos palinkėjimu:

„Išvalykim savo širdis nuo to,

Kas paseno, nubluko, neteko prasmės,

Kad Kalėdos atėję surastų gerumui erdvės...“

Kaip ir kiekvienais metais, prieš kalėdines atostogas, dramos ir dainavimo būrelių vaikai parodė spektaklį. Smagu, kad į bendrą būrį susirinkę įvairių klasių mokiniai turėjo bendrą tikslą - padovanoti kalėdinę nuotaiką visai mokyklai.

Mūsų mokykloje visą savaitę tradiciškai vyko „Rytinė mankšta draugui“. Mokiniai per antrą pertrauką rinkosi į aktų bei sporto sales ir skambant muzikai visi kartu darė mankštą.  Visi mokiniai noriai sportavo. Mankštos vedantieji buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

Adventas -  tai didysis laukimas. Laukdami Šv. Kalėdų Gilučių skyriaus vaikučiai kartu su kaimo bendruomenės etnografiniu ansambliu „Obelėlė“ pynė Adventinį vainiką. Klausė V. Vičkačkienės pasakojimo apie tai , ką ilgais advento vakarais veikdavo mūsų senoliai. O Gilučių kaimo rašytojos O. Mozuraitienė, J. Žigutienė ir G. Pupalaigytė skaitė savo poeziją.

Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.