Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos audė kilimus rudenėliui.
     Pasigrožėkime jų darbais.

Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į Europos kalbų ir kultūrų  įvairovę ir paskatinti europiečius mokytis daugiau kalbų.

Šią dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo pamokos, kurių metu visose klasėse mokiniai diskutavo apie kalbų svarbą, mokėsi pasisveikinti, padėkoti įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis! Ten vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse. Vieni bėgo, metė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo  klasės draugus, kad jiems gerai sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai - asmenines padėkas.

„SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ“ ELEKTRĖNŲ PRADINĖJE MOKYKLOJE

Rugsėjo 15-19 d., Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Sveikatingumo pertraukų savaitė". Jos tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.