BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Mūsų mokykloje tapo tradicija, jog Kalėdų pradedame laukti gamindami Adventinį kalendorių.

     Šie metai buvo paskelbti Šeimos metais, todėl 1A klasės mokinių tėveliai mezgė šeimos pirštinaites, kurios skirtos Adventinio kalendoriaus puošimui. Triūsė visą rudenį, o lapkričio 30 d. pakvietė visą mokyklos bendruomenę puošti adventinę eglutę pirštinaitėmis su dienos palinkėjimu:

„Išvalykim savo širdis nuo to,

Kas paseno, nubluko, neteko prasmės,

Kad Kalėdos atėję surastų gerumui erdvės...“

         Kaip ir kiekvienais metais, prieš kalėdines atostogas, dramos ir dainavimo būrelių vaikai parodė spektaklį. Smagu, kad į bendrą būrį susirinkę įvairių klasių mokiniai turėjo bendrą tikslą - padovanoti kalėdinę nuotaiką visai mokyklai.

       Mūsų mokykloje visą savaitę tradiciškai vyko „Rytinė mankšta draugui“. Mokiniai per antrą pertrauką rinkosi į aktų bei sporto sales ir skambant muzikai visi kartu darė mankštą.  Visi mokiniai noriai sportavo. Mankštos vedantieji buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

       Adventas -  tai didysis laukimas. Laukdami Šv. Kalėdų Gilučių skyriaus vaikučiai kartu su kaimo bendruomenės etnografiniu ansambliu „Obelėlė“ pynė Adventinį vainiką. Klausė V. Vičkačkienės pasakojimo apie tai , ką ilgais advento vakarais veikdavo mūsų senoliai. O Gilučių kaimo rašytojos O. Mozuraitienė, J. Žigutienė ir G. Pupalaigytė skaitė savo poeziją.

            Lapkričio 26 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Elektrėnų policijos komisariate vyko konkursas „Policija – vaikams“.

         Šio gražaus renginio tikslas organizuoti nepilnamečių užimtumą, kelti policijos autoritetą vaikų tarpe, formuoti teisingą požiūrį į jaunimo ir policijos bendradarbiavimą teisės pažeidimų prevencijoje, supažindinti vaikus su pareigūnų kasdiene veikla, darbu policijoje,  kartu su vaikais prisiminti pagrindines vaikų teises ir pareigas, pasikartoti Kelių eismo taisykles.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...