Lapkričio 19 d. Elektrėnų sporto mokykloje  vyko  Elektrėnų savivaldybės  mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių  kvadrato varžybos.  Aikštelėje varžėsi  Elektrėnų  ir Vievio pradinių mokyklų komandos. Mūsų mokyklos mokiniai įveikė  priešininkus ir iškovojo pirmąją vietą.  Buvome apdovanoti I vietos  diplomais. Laimingi grįžome į mokyklą ir jau pradėjome laukti  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninių kvadrato varžybų Kaune.

Lapkričio 28 dieną mūsų mokyklos 1 - 2 klasių mokiniai dalyvavo Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos renginyje, kuriame muzikos pedagogė, kompozitorė, dainų vaikams autorė Neringa Lapinskienė pristatė naują muzikinę pasaką su CD „Fėjų pasakos“.

Vyko netradicinė pamoka, kurioje integruota lietuvių kalba, muzika ir šokis. Klausėmės autorės sekamų pasakų ir dainelių, kurias atliko ir mūsų mokyklos mokiniai, kartu šokome ir dainavome. Džiaugiamės gražiu renginiu!

Ebru meno - tapymo ant vandens - neformalaus ugdymo projektas, įgyvendinamas Elektrėnų pradinėje mokykloje kartu su VšĮ „Meda Project“, sukurtas humaniško metodo pagrindu, kuris papildo neformaliojo ugdymo modelį. Šiais mokslo metais mūsų mokiniai kartu su šeimos nariais entuziastingai pasirinko meno terapijos programą, tokiu būdu bendromis pastangomis prisidėdami prie kokybiško vaiko ugdymo bei šeimos gerovės.

Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra KNYGA, todėl bendrojo ugdymo mokykloms, neformaliojo švietimo įstaigoms buvo pasiūlyta kartu paminėti šią datą bei kurti TOLERANCIJOS KNYGĄ. Knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti ir, kaip teigė vienas iš Europos intelektualų, „perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą“.

Lapkričio 17-18 dienomis su naujomis edukacinėmis programos pradinių klasių mokiniams mokykloje viešėjo MB Sferinis kinas.

Netradicinės pasaulio pažinimo pamokos vyko kupolo viduje. Trukmė - 45 minutės: 5 min. - instruktažas, 30 min. - filmo trukmė ir 10 min.- linksmoji viktorina.

Pirmų – antrų klasių mokiniai pasirinko programą apie povandeninį pasaulį. Filme „Kaluokahina. Užburtasis rifas“ susipynė intriguojantis siužetas apie nykstantį rifą ir jo gelbėtojus. Jame vaizduojama, kaip mūsų gyvenimas gali priklausyti nuo to, kas vyksta aplink mus.

Trečiokai ir ketvirtokai pasirinko edukacinę programą apie medžius. Žiūrėdami kiną „Medžių paslaptys“ mokiniai turėjo unikalią galimybę 360° kampu pažvelgti į pasaulį mažų vabzdžių akimis. Filme atskleistos pačios įdomiausios medžių paslaptys: fotosintezė, deguonies raida ir medžių struktūra nuo šaknų iki lapų, kaip medžiai gauna energijos iš saulės, kodėl jie auga, kaip vanduo patenka į lapus medžių viršūnėse.