Prevencinė ir intervencinė programa pradinukams „Antras žingsnis” dešimtmečio proga rugsėjo 25 d. rengė akciją „Laimingi, nes augame su AŽ, junkitės ir jūs“. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojos. Visi dalyviai pasigamino antro žingsnio rankeles. Jomis pasipuošę sustojo į draugystės ratą ir nusifotografavo.

     Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos audė kilimus rudenėliui.
     Pasigrožėkime jų darbais.

      Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į Europos kalbų ir kultūrų  įvairovę ir paskatinti europiečius mokytis daugiau kalbų.

      Šią dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo pamokos, kurių metu visose klasėse mokiniai diskutavo apie kalbų svarbą, mokėsi pasisveikinti, padėkoti įvairiomis Europos šalių kalbomis.

     Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis! Ten vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse. Vieni bėgo, metė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo  klasės draugus, kad jiems gerai sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai - asmenines padėkas.

„SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ“ ELEKTRĖNŲ PRADINĖJE MOKYKLOJE

     Rugsėjo 15-19 d., Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Sveikatingumo pertraukų savaitė". Jos tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.  

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...