Gegužės 15 dieną - Šeimos dieną - mokykloje vyko tradicija tampanti Tėvų diena. Tėvams tai puiki proga kitu aspektu pažinti savo vaikus ir jų klasės draugus, susipažinti su pedagogų kasdienybe. Ši diena mokykloje mokytojams ir tėvams praėjo įsimintinai.

Gegužės 9-ąją  mokykloje vyko projektinė Europos diena, skirta paminėti Lietuvos narystės ES dešimtmetį. Mokykla pasipuošė mokinių pagamintomis ES ir Lietuvos vėliavėlėmis, tulpėmis.

Nuo pat ryto klasėse vyko įvairūs pilietiškumo renginiai: specialios pamokos, kurios prasidėjo ES himno klausymu, teminės valandėlės, viktorinos. Jų metu aptarta Europos Sąjungos formavimosi istorija, svarbiausi faktai apie ES nares ir Lietuvos pasiekimai per dešimtmetį.

Nuo 11 valandos renginiai persikėlė į Elektrėnų viešosios bibliotekos ir Kultūros centro aikštės erdves. Mokyklos dešimtmečiai (trečių klasių mokiniai) dalyvavo renginiuose „Lai skrenda mažųjų europiečių svajonės“, piešinių konkurse „Čia aš, čia Europa“. Vėliau dauguma mokinių prisijungė prie karavano „Miestas ant ratų“ Europos vaikai“, dalyvavo programoje, kurios metu buvo pasveikinti miesto gyventojai, svečiai. Kartu su visais dalyviais šokome masinį „street dance“.

Mokiniai visą balandžio mėn. ruošėsi Atvelykio šventei. Surengė piešinių parodėlę apie pavasarį ir paukščius, dalyvavo kiaušinų marginimo pamokėlėse. Projektą vainikavo Atvėlykio popietė „Vaikų Velykėlės". Visi dalyvavusieji gėrėjosi mokinių spektakliu „Zuikių margučiai" (paruošė V. Vičkačkienė). Velykų Bobutė (bibliotekininkė V. Tamošiūnienė) papasakojo vaikams apie Velykėlų tradicijas, užminė mįslių ir nepagailėjo visiems dovanų. O margučių ridenimas išjudino visus susirinkusius. Popietės metu buvo galima pasigrožėti įvairia margintų margučių technika.

Balandžio 22 dieną mūsų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas (I etapas). Dalyvavo 25 mokiniai. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Augustę Grinevičiūtę, 1c klasės mokinę, mokytoja Rima Gervienė,

Nojų Orą, 2b klasės mokinį, mokytoja Enrika Narakienė,

Igną Muškietą, 2e klasės mokinį, mokytoja Elona Sereikienė,

Kamilą Šumskaitę, 3a klasės mokinę, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Roką Sodaitį, 3d klasės mokinį, mokytoja Elena Volosevičienė.

Balandžio 23 d. vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (II etapas), kuriame dalyvavo 5 mūsų mokyklos geriausieji skaitovai ir džiaugiamės pasiektais rezultatais:

Vieta

Mokinio vardas, pavardė

Klasė

Mokytoja

PIRMA

ROKAS SODAITIS

3d

Mokytoja metodininkė Elena

Volosevičienė

TREČIA

KAMILA ŠUMSKAITĖ

Vyr. mokytoja Jolanta

Baranovienė

PASKATINAMOJI

AUGUSTĖ GRINEVIČIŪTĖ

1c

Vyr. mokytoja Rima Gervienė

Kompiuteris jau tapo mūsų kasdienybe. Jis užima didelę mūsų mokinių gyvenimo dalį. Kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali  padėti ir mokytis, įrodė ketvirtų klasių mokiniai. 12 ketvirtokų dalyvavo kompiuterinio raštingumo konkurse „Mano draugas – kompiuteris“. Mokiniai turėjo parodyti, kaip jie geba dirbti įvairiose programose ir atlikti užduotis: nupiešti piešinį, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę ir diagramą, sukurti savo darbo aplanką. Vaikai dirbo noriai ir susikaupę. Jie įrodė, kad kompiuteris yra jų draugas ir padėjėjas.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Algimantė Truncytė 4b klasė (mokytoja V. Rasiukevičienė),
II vieta – Beatričė Janauskaitė 4b klasė (mokytoja V. Rasiukevičienė),
III vieta – Ignas Sakalinskas 4d klasė (mokytoja R. Girnienė).

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

Mokytoja I. Mačionytė