BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Spalio 9 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau-EPMC). EPMC pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir jos veikla. Vaikus ypač sudomino naujasis modernus EPMC pastatas.

      Pradinukai buvo supažindinti su 12 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į 14 grupelių, kurios ėjo į atskirus kabinetus, kad galėtų „pasimatuoti profesiją“.

     Elektrėnų pradinės mokyklos 2a klasės mokinukai sveikina policininkus su Angelų sargų diena.

     Prevencinė ir intervencinė programa pradinukams „Antras žingsnis” dešimtmečio proga rugsėjo 25 d. rengė akciją „Laimingi, nes augame su AŽ, junkitės ir jūs“. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojos. Visi dalyviai pasigamino antro žingsnio rankeles. Jomis pasipuošę sustojo į draugystės ratą ir nusifotografavo.

     Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos audė kilimus rudenėliui.
     Pasigrožėkime jų darbais.

      Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į Europos kalbų ir kultūrų  įvairovę ir paskatinti europiečius mokytis daugiau kalbų.

      Šią dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo pamokos, kurių metu visose klasėse mokiniai diskutavo apie kalbų svarbą, mokėsi pasisveikinti, padėkoti įvairiomis Europos šalių kalbomis.

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...