Spalio 9 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre (toliau-EPMC). EPMC pavaduotoja ugdymui Lina Ališauskienė supažindino su mokyklos kūrimosi istorija ir jos veikla. Vaikus ypač sudomino naujasis modernus EPMC pastatas.

Pradinukai buvo supažindinti su 12 profesijų. Vaikai buvo suskirstyti į 14 grupelių, kurios ėjo į atskirus kabinetus, kad galėtų „pasimatuoti profesiją“.

Elektrėnų pradinės mokyklos 2a klasės mokinukai sveikina policininkus su Angelų sargų diena.

Prevencinė ir intervencinė programa pradinukams „Antras žingsnis” dešimtmečio proga rugsėjo 25 d. rengė akciją „Laimingi, nes augame su AŽ, junkitės ir jūs“. Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokyklos mokiniai ir mokytojos. Visi dalyviai pasigamino antro žingsnio rankeles. Jomis pasipuošę sustojo į draugystės ratą ir nusifotografavo.

Rugsėjo 25 dieną mūsų mokyklos mokiniai, jų tėveliai ir mokytojos audė kilimus rudenėliui.
     Pasigrožėkime jų darbais.

Rugsėjo 26 dieną minima Europos kalbų diena, kuri buvo pradėta švęsti 2001-aisiais, Europos kalbų metais. Ši diena skirta atkreipti dėmesį į Europos kalbų ir kultūrų  įvairovę ir paskatinti europiečius mokytis daugiau kalbų.

Šią dieną mokykloje vyko integruoto ugdymo pamokos, kurių metu visose klasėse mokiniai diskutavo apie kalbų svarbą, mokėsi pasisveikinti, padėkoti įvairiomis Europos šalių kalbomis.