BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Saulėtą rugsėjo dieną Elektrėnų pradinės mokyklos antrų klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis Aušra Cibulskiene, Ingrida Mačionyte, Rima Gerviene ir Giedrė Blažoniene skubėjo į naujai įrengtą miesto paplūdimį. Bet ne maudytis! Ten vyko sportinės varžybos – mažoji antrokų olimpiada. Visi norintys galėjo dalyvauti keturiose rungtyse. Vieni bėgo, metė kamuoliuką, šoko iš vietos į tolį, šokinėjo per šokdynę, kiti palaikė savo  klasės draugus, kad jiems gerai sektųsi. Mažieji sportininkai ir jų palaikymo komandos buvo laimingi. Kiekviena klasė gavo po diplomą, o geriausiai pasirodę mokiniai - asmenines padėkas.

„SVEIKATINGUMO PERTRAUKŲ SAVAITĖ“ ELEKTRĖNŲ PRADINĖJE MOKYKLOJE

     Rugsėjo 15-19 d., Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko akcija ,,Sveikatingumo pertraukų savaitė". Jos tikslas - atkreipti mokyklų bendruomenių dėmesį į sveikos gyvensenos ir sveikatos stiprinimo svarbą, asmeninę atsakomybę už savo ir aplinkinių sveikatą, skatinti mokinius aktyviai leisti laisvalaikį, išmokti atsipalaiduoti po protinio darbo.  

     Labai gerai besimokantiems ir iniciatyviems 2-4 klasių mokiniams gegužės 27 dieną mokykla padovanojo išvyką į Trakus su pramogine programa „Piratų laivas – lobio ieškojimas“.

     Aštuoniolika geriausių ir iniciatyviausių mokyklos mokinių, prie Galvės ežere įsitvirtinusio piratų laivo „Trakų Vytinė“, pasitiko senas piratas, kuris ruošėsi išplaukti ieškoti lobio. Tam žygiui jis turėjo susirinkti laivo įgulą. Vaikai apsirengė piratų atributika ir keliavo išbandymų, žaidimų, įvairių užduočių keliu. Po ilgų ieškojimų aptiko skrynią, pilną auksinių monetų. Laivo kapitonas surengė lobio dalybas. Kiekvienas jaunasis piratas gavo piratologijos eksperto pažymėjimą.

     Mokiniai grįžo namo su gera nuotaika ir patyrę daug puikių emocijų.

     Šiluma vis labiau vilioja mus į gamtą, o gamtoje daugybė paslapčių. Elektrėnų pradinės mokyklos antrokai kartu su savo mokytojomis Inga Stašaitiene, Enrika Narakiene, Snieguole Norviliene, Rita Bliujiene ir Elona Sereikiene šiltą penktadienio rytą susirinko į viktoriną „Gamtos paslaptys“. Juk tiek daug apie gamtą skaityta, tyrinėta, patirta! Smagu įgytomis žiniomis pasidalinti su mokslo draugais. 6 komandos aktyviai įsitraukė į veiklą: susigalvojo pavadinimus, prisistatė, minė ir iliustravo mįsles, prisiminė dainas, eilėraščius, atliko įvairias užduotis apie gyvūnus ir augalus, lavinančias kritinį mąstymą. Neliūdėjo ir žiūrovai – klausydami paukščių balsų, įminė daug mįslių. Atskleidus visas gamtos paslaptis, antrokus aplankė „Saldžiosios bitutės“. Visų klasių mokiniai džiaugėsi gavę ir Bitučių diplomus.

     Šventė baigėsi bendra linksma daina. Vasara kviečia mus visus pažinti dar neatskleistas gamtos paslaptis...

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...