Visus mokslo metus būrelį „Gamta - visų namai“ lankė gausus būrys 1-4 klasių mokinių. Jaunieji gamtininkai įdėmiai stebėjo gamtos pokyčius įvairiais metų laikais, žiūrėjo filmukus apie gamtos saugojimą, piešė plakatus „Nešiukšlink“, enciklopedijose ieškojo įdomios informacijos apie Lietuvoje gyvenančius gyvūnus. Žiemą mokyklos teritorijoje pakabino pačių pagamintas lesyklėles ir jas nuolat prižiūrėjo. Taip pat lankė ir šėrė mariose žiemojančius paukščius.

Smagu, kad auga jaunoji karta, kuri myli, saugoja ir rūpinasi savo aplinka ir gamta.

Mokytoja Rasa Sendzikienė

Gegužės 16 dieną mokykloje savo  talentus  scenoje demonstravo dramos ir dainavimo būrelio mokiniai. Šį kartą jie suvaidino spektaklį iš  Balio Sruogos pjesės  „Aitvaras teisėjas“.

Į mokyklą atėjo ir gausus būrys svečių  - tai būsimi pirmokai, kurie įdėmiai stebėjo, kaip savo talentus demonstruoja dramos ir dainavimo  būrelio mokiniai.

Mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė vaikams papasakojo  apie tai, kad atėję į mokyklą jie taip pat galės lankyti įvairius būrelius, kuriuose atsiskleis kiekvieno iš jų gebėjimai.

Gegužės 15 dieną - Šeimos dieną - mokykloje vyko tradicija tampanti Tėvų diena. Tėvams tai puiki proga kitu aspektu pažinti savo vaikus ir jų klasės draugus, susipažinti su pedagogų kasdienybe. Ši diena mokykloje mokytojams ir tėvams praėjo įsimintinai.

Gegužės 9-ąją  mokykloje vyko projektinė Europos diena, skirta paminėti Lietuvos narystės ES dešimtmetį. Mokykla pasipuošė mokinių pagamintomis ES ir Lietuvos vėliavėlėmis, tulpėmis.

Nuo pat ryto klasėse vyko įvairūs pilietiškumo renginiai: specialios pamokos, kurios prasidėjo ES himno klausymu, teminės valandėlės, viktorinos. Jų metu aptarta Europos Sąjungos formavimosi istorija, svarbiausi faktai apie ES nares ir Lietuvos pasiekimai per dešimtmetį.

Nuo 11 valandos renginiai persikėlė į Elektrėnų viešosios bibliotekos ir Kultūros centro aikštės erdves. Mokyklos dešimtmečiai (trečių klasių mokiniai) dalyvavo renginiuose „Lai skrenda mažųjų europiečių svajonės“, piešinių konkurse „Čia aš, čia Europa“. Vėliau dauguma mokinių prisijungė prie karavano „Miestas ant ratų“ Europos vaikai“, dalyvavo programoje, kurios metu buvo pasveikinti miesto gyventojai, svečiai. Kartu su visais dalyviais šokome masinį „street dance“.

Mokiniai visą balandžio mėn. ruošėsi Atvelykio šventei. Surengė piešinių parodėlę apie pavasarį ir paukščius, dalyvavo kiaušinų marginimo pamokėlėse. Projektą vainikavo Atvėlykio popietė „Vaikų Velykėlės". Visi dalyvavusieji gėrėjosi mokinių spektakliu „Zuikių margučiai" (paruošė V. Vičkačkienė). Velykų Bobutė (bibliotekininkė V. Tamošiūnienė) papasakojo vaikams apie Velykėlų tradicijas, užminė mįslių ir nepagailėjo visiems dovanų. O margučių ridenimas išjudino visus susirinkusius. Popietės metu buvo galima pasigrožėti įvairia margintų margučių technika.