BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Balandžio 22 dieną mūsų mokykloje vyko meninio skaitymo konkursas (I etapas). Dalyvavo 25 mokiniai. Vertinimo komisija į savivaldybės meninio skaitymo konkursą atrinko šiuos mokinius:

Augustę Grinevičiūtę, 1c klasės mokinę, mokytoja Rima Gervienė,

Nojų Orą, 2b klasės mokinį, mokytoja Enrika Narakienė,

Igną Muškietą, 2e klasės mokinį, mokytoja Elona Sereikienė,

Kamilą Šumskaitę, 3a klasės mokinę, mokytoja Jolanta Baranovienė,

Roką Sodaitį, 3d klasės mokinį, mokytoja Elena Volosevičienė.

     Balandžio 23 d. vyko Elektrėnų savivaldybės pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas (II etapas), kuriame dalyvavo 5 mūsų mokyklos geriausieji skaitovai ir džiaugiamės pasiektais rezultatais:

 

Vieta

 

Mokinio vardas, pavardė

 

Klasė

 

Mokytoja

PIRMA

ROKAS SODAITIS

3d

Mokytoja metodininkė Elena

Volosevičienė

TREČIA

KAMILA ŠUMSKAITĖ

3a

Vyr. mokytoja Jolanta

Baranovienė

PASKATINAMOJI

AUGUSTĖ GRINEVIČIŪTĖ

1c

Vyr. mokytoja Rima Gervienė

     Kompiuteris jau tapo mūsų kasdienybe. Jis užima didelę mūsų mokinių gyvenimo dalį. Kad kompiuteris skirtas ne tik žaidimui, bet gali  padėti ir mokytis, įrodė ketvirtų klasių mokiniai. 12 ketvirtokų dalyvavo kompiuterinio raštingumo konkurse „Mano draugas – kompiuteris“. Mokiniai turėjo parodyti, kaip jie geba dirbti įvairiose programose ir atlikti užduotis: nupiešti piešinį, parašyti laišką draugui, nubraižyti lentelę ir diagramą, sukurti savo darbo aplanką. Vaikai dirbo noriai ir susikaupę. Jie įrodė, kad kompiuteris yra jų draugas ir padėjėjas.

Konkurso nugalėtojai:

I vieta – Algimantė Truncytė 4b klasė (mokytoja V. Rasiukevičienė),
II vieta – Beatričė Janauskaitė 4b klasė (mokytoja V. Rasiukevičienė),
III vieta – Ignas Sakalinskas 4d klasė (mokytoja R. Girnienė).

Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

Mokytoja I. Mačionytė

     Norėdamos supažindinti moksleivius su įdomia, kūrybinga, išradinga konditerio profesija, mokytojos Jūratė, Vida ir Rigonda suorganizavo kelionę į Trakus.

     Gražią balandžio 3 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos  ketvirtokai skubėjo suvalgyti pietus, nes jų laukė „saldi“ kelionė į „Šokolado sostinę“. Trakuose mus pasitiko jaunas šokolado žinovas Irmantas Jablonskas. Visi pasipuošę baltomis prijuostėmis ir linksmomis kepuraitėmis, švariai nusiplovę rankas sugužėjome į šokolado gamybos cechą. Vadovas trumpai papasakojo, kaip gaunamas šokoladas , parodė didelę raudoną kakavos pupelę, pademonstravo, kaip atšaldoma šokolado masė, gaminami saldainiai. Irmantas Jablonskas papasakojo, kad šokoladą gamina jau 11 metų, o jo gamyba susidomėjo būdamas 13 metų. Vaikai mielai dalyvavo surengtoje viktorinoje ir džiaugėsi už teisingus atsakymus gautais saldžiaisiais prizais. Vėliau buvo praktinė užduotis – pasigaminti saldumynų. Vaikai su entuziazmu ėmėsi darbo: iš marcipanų lipdė įvairias figūras, gardino riešutais, mirkė šokolade, puošė saldainiukais. Toliau buvo renkami gražiausi saldumynai. Laimėtojai gavo apdovanojimus.

     Namo grįžome linksmi, pasimokę, apsalę nuo šokolado.

     Kitą dieną mokykloje vaikai dalinosi įspūdžiais iš viešnagės „Šokolado sostinėje“ ir kūrė planus sugrįžti į Trakus.

4b,4c,4d klasių mokytojos:
Vida Rasiukevičienė
Jūratė Valantavičienė
Rigonda Girnienė

     Balandžio 3 d. 1b ir 1d klasių mokiniai ir mokytojos skubėjo į meno mokyklą, kur vyko koncertas-susitikimas „Muzikos instrumentų pažinimas“. Meno mokyklos didžiojoje salėje laukė įdomus susitikimas su įvairiais muzikos instrumentais, kuriais grojo mažieji meno mokyklos mokiniai. Mokytoja V. Gumbienė pristatė ne tik atlikėjus ir muzikos kūrinėlius, bet trumpai supažindino ir su muzikos instrumentais. Vaikai labai atidžiai klausėsi draugų atliekamų muzikinių kūrinių, garsiai jiems plojo, noriai atsakinėjo į klausimus. Koncertą užbaigė dvi nuotaikingos dainelės. Parėjus į mokyklą vaikai dar ilgai dalijosi įspūdžiais ir svajojo taip pat mokytis groti arba dainuoti.
    
     Dėkojame meno mokyklos mokytojoms ir mokiniams už šią įdomią pamoką.
 

                                                            Mokytojos G. Blažonienė ir I. Mačionytė

     Kovo 24-30 dienomis mokytojai, mokiniai ir jų tėveliai prisijungė prie visuotinės iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“, kuri skirta sutelkti visuomenę patyčių problemos sprendimui. Mūsų tikslas – prisijungti prie draugiškų tarpusavio santykių kūrimo. Su organizuojamomis veiksmo savaitės veiklomis buvo galima susipažinti mokyklos stende, taip pat pateiktos gairės vaikams ir suaugusiesiems „Kaip galime prisidėti prie patyčių mažinimo“, parengti lankstinukai „Patyčios“. Mokiniai ir mokytojai nuo pirmadienio ryto segėjo emblemas „Aš neskriaudžiu kitų! Prisijunk ir tu!”. Klasės valandėlių metu kartu su mokiniais buvo aptariama patyčių tema, mitai apie patyčias, pagalbos prašymo ir skundimosi skirtumai. Visos savaitės metu mokiniai kūrė „Draugystės knygas“: iliustravo, kūrė pasakojimus, eilėraščius ir draugystės receptus. Mokyklos galerijoje parengtas nuotaikingas mokinių nuotraukų stendas su mintimis apie draugus ir draugystę „Mes esame draugai“.

     „Savaitę BE PATYČIŲ“ akcentavo PARODA „Draugystės knyga”. Visus kviečiame apsilankyti mokyklos bibliotekoje veikiančioje parodėlėje. Lauksime Jūsų!

Tik veikdami kartu, mes galime daug!

     Nuoširdžiai dėkojame mokyklos direktorei Virginijai Stanislovaitienei ir klasių mokytojoms už iniciatyvumą, išradingumą, geras emocijas ir bendradarbiavimą!

Psichologė Sandra Judickienė

Socialinė pedagogė Ramutė Mikalauskienė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...