Sausio 30 d. mokykloje vyko 3c ir 3d klasių  viktorina „Profesijų pasaulyje“. Burtų keliu mokiniai susiskirstė į komandas. Komandos varžėsi tarpusavyje, atliko daug įvairių užduočių. Su didžiausiu užsidegimu raidžių labirinte ieškojo profesijų pavadinimų, rašė profesijas, prasidedančias raidėmis A, S, P, V, M, D, iš įvairių daiktų ir paveikslėlių bandė spėti profesiją.

Mokiniai pasiruošė pristatyti profesiją, todėl mūsų renginyje dalyvavo įvairių profesijų atstovai: dizaineris, policininkas, gydytoja, inžinierius, advokatas ir manikiūrininkė.

Mokiniai noriai atliko užduotis, bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Viktorina „Profesijų pasaulyje“ vaikams buvo labai  įdomi ir suteikė naujų žinių apie profesijas.

Mokytojos Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė

Kiekvienais metais į Vilniaus lietuvių namus atkeliauja  šventė - tarptautinis, jau tradiciniu tapęs Kalėdinių žaisliukų parodų - konkursas  „Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės...“.

Šiame tarptautiniame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokytojos: Ingrida Mačionytė, Rima Gervienė, Inga Stašaitienė, Snieguolė Norvilienė, Rita Bliujienė, Elona Sereikienė, Jolanta Baranovienė, Elena Volosevičienė, Daiva Česonytė su savo mokiniais ir jų tėveliais. Visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.

Mes Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė ir 4d klasės mokinukai labai džiaugiamės mūsų mokinuke Neira Ščetininaite. Ši tyli, rami mergaitė dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose.

2013 m. vasaros pradžioje dalyvavo piešinių konkurse Japonijoje. Šio konkurso tikslas - paskatinti viso pasaulio vaikus susimąstyti apie mus supančią aplinką. Konkurse dalyvavo vaikai iš viso pasaulio. Savo piešinius jie siuntė paštu. Neiros piešinys „Katinų pasaulis“ pateko tarp gražiausių piešinių ir buvo išspausdintas konkurso nugalėtojų kataloge. Mergaitė buvo apdovanota diplomu, spalvinimo priemonėmis ir gavo įrėmintą savo piešinio kopiją.

Elektrėnų pradinėje mokykloje tarp ketvirtokų vyko viktorina „Aukime sveiki“. Vaikams ji buvo įdomi ir suteikė naudingų žinių apie sveiką maistą ir kas gali pakenkti sveikatai. Burtų keliu vaikai susiskirstė į 10 komandų.

Viktorinos metu mokiniai draugiškai bendradarbiaudami ir tardamiesi atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Kiekvienas komandos narys išbandė savo taiklumą,  mesdamas ritinėlį į taikinį. Vaikams labai patiko ragaujant nustatyti, ką jie valgo. Viktoriną baigėme komandų sugalvotais mankštos pratimais, kuriuos atliko visi dalyviai.

Viktorinos pabaigoje mokytojos suskaičiavo komandų surinktus taškus. Visi dalyviai pasidžiaugė savo rezultatais ir gavo apdovanojimus.

Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.