NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

Nežinau pasaulyje aukštesnio
Už eglės ūgio žodį – LIETUVA.
Ir nežinau saldesnio duonos kąsnio
Ir man graži lininė jos spalva.

Vasario 14-ą dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje nuo pat ryto jautėsi šventinė nuotaika. Vyko integruotos lietuvių, pasaulio pažinimo, dailės, muzikos pamokos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus Vasario 16-osios, Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos, svarbios kiekvienam lietuviui, proga. Linkiu kuo geriausios kloties Jūsų gražiuose, prasminguose darbuose ugdant ir auklėjant mūsų mažuosius pilietiškumo dvasia.

Virginija Stanislovaitienė,

Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė

Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje trečius metus vyko savivaldybės 1-4 klasių mokinių dailiojo rašto konkursas. Jame dalyvavo Vievio pradinės, Kietaviškių pagrindinės, Semeliškių vidurinės ir Pastrėvio skyriaus, Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ ir Elektrėnų pradinės mokyklų pradinukai. Susirinko 39 konkurso dalyviai.

Abėcėle, abėcėle,
Tu šaunioji šeimynėle,
Jau visi pirmokai
Raideles išmoko.

Gera pradžia – pusė darbo. Pirmokai per 100 mokslo dienų išmoko visas raides.

Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai kiekvienais metais vykdomas projektas „100 dienų mokykloje“. Mokyklos koridorius papuošė 100 nuotraukų iš pirmokų mokyklinio gyvenimo. Vaikai su savo tėveliais gamino pirmąją vardo raidę. Nustebino jų kūrybingumas, išradingumas. Visa mokyklos bendruomenė gali ateiti į aktų salę ir pasidžiaugti nuostabiomis raidėmis.