BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

Žali pušynėliai, beržynai,
Melsvi ežerai — ir arti, ir toli...
Prie Nemuno — mano tėvynė,
Dainų ir artojų šalis.
 

     Pirmų klasių mokiniai piešė tema „Mano Lietuva“. Jų piešinukai papuošė mokyklos koridorius. Pasigrožėkime pirmokų darbais.

„Šalis ta – Lietuva vadinas...“

   Kovo 10-ą dieną mokykloje vyko šventinis renginys, skirtas paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 24-ąsias metines. Visus pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė.
   Mūsų mokyklos trečių klasių mokiniai ir mokytojos Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė vasario-kovo mėnesiais vykdė projektą „Šalis ta – Lietuva vadinas...“. Trečiokai rašė rašinius, kūrė eilėraščius, paruošė stendus tema „Keliaujame po Lietuvą“. Projektą vainikavo šventinis koncertas, kurio metu mokiniai deklamavo, dainavo, šoko. Mokytojos kartu su visais „keliavo“ po Lietuvą, aplankė žymiausias vietas ir miestus.
    Ruošiant programą trečiokams talkino šokio mokytoja Angelė Pačėsienė ir muzikos mokytojos Jūratė Špikienė ir Giedrė Takarauskaitė.

     Jau treti metai mūsų mokyklos etnografinio būrelio, vadovaujamo mokytojų Giedrės Blažonienės ir Birutos Surdokienės, mokiniai dalyvauja Kaziuko mugėje, vykstančioje Elektrėnų profesinio mokymo centre. Vaikai su malonumu laukia šios šventės, pasirodymo joje: linksmai padainuoti, pašokti ir, žinoma, didelio torto. Na, o pasidairyti po mugę ir įsigyti lauktuvių taip pat smagu.

     Kovo 4 dieną siautulingai palydėta žiema žiemužė! Mūsų mokyklos mokiniai „užgavėniautojų“ sulaukė iš pat ryto. Persiren­gė­lių bū­rys kvie­tė pašokti, gand­rai, ožiai, velniai, čigonės ir ki­ti personažai linkėjo derlingų ir sveikų metų. Mokyklos kieme piršom Morę su Gavėnu, sulaukėm lemiamos Lašininio su Kanapinio kovos, kol galiausiai sudeginom Morę – palydėdami blogį, nelaimes ir žiemą!

Akys žibėjo, šypsenos švytėjo,
Stalai nuo prekių įvairovės braškėjo,
Pinigai žvangėjo, piniginės pilnėjo.
Prekeiviai savo išradimus vis įteikinėjo,
Pirkėjai vis stovėjo ir gerti norėjo.
Visą tai linksma muzika lydėjo...
Žinia – „Kaziukas“ Elektrėnų pradinėj mokykloj nuklegėjo!

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...