Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.

Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko graži šventė. Gausus būrys mokinių - net 35 dramos ir dainavimo  būrelių vaikai - visai mokyklos bendruomenei parodė nuotaikingą kalėdinę pasaką „Kas prajuokins karalaitę?“.

Norime pasidalinti Elektrėnų pradinės mokyklos 4d klasės mokinių nuotraukomis bei mintimis apie mokyklos gyvenimą:

• „Mūsų klasės mokiniai prieš žiemos atostogas sugalvojo pokštą. Visi vieningai nusprendė surengti spalvų savaitę. Labai greitai išsirinko spalvas ir suskirstė dienomis. Man labai patiko.“     Ieva
  • „Tai buvo geriausia ir gražiausia spalvų savaitė.“     Kamilytė
  • „Spalvų savaitė man labai patiko, nes kiekvieną dieną ėjome į vis kitus kabinetus užfiksuoti savo gražias akimirkas. Patiko, kad namie vos nevisą spintą išverčiau. Nežinau kaip kitiems, bet man liuks.“     Mantas
  • „4d klasės mokiniai norėjo padaryti pokštą. Visi ieškojo rūbų. Patiko fotografuotis. Visi liko patenkinti.“     Mamertas
  • „Man labai patiko spalvų savaitė, nors ir neturėjau tokių spalvų drabužių, bet rasdavau kažką kas tiko.“     Julius
  • „Mums labai patiko!!!!!!!“     Ugnė, Neira, Indrė, Austėja, Kamilė

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pilietinio ugdymo skyrius ir viešoji įstaiga „Aitvaro pasaga“ paskelbė šalies mokinių kūrybinį konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms.

Lapkričio 29 d. Kauno Panemunės mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos, kuriose mūsų mokyklos komanda varžėsi su Kauno Panemunės mokyklos  komanda. Atkaklioje kovoje nugalėjo šeimininkai, o mes užėmėme garbingą II-ąją vietą. Draugiškose varžybose nugalėjo mūsų mergaičių komanda.