Vasario 26 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje integruotą klasikinės muzikos pamoką  I-II ir II-IV klasių mokiniams vedė originalus duetas smuikininkas Gediminas Dalinkevičius ir jaunasis gitaristas Simonas Bušma .
     Smuiko ir gitaros gyvo garso muzika neišdildomą įspūdį paliko mokiniams ir mokytojams. Smuikininkas ir gitaristas atliko kompozitoriaus Niccolo Paganini sonatas. Prieš kiekvieną kūrinį bendravo su mokiniais ir kiekvienam klausytojui padovanojo diskelį su šios puikios muzikos įrašais. Grįžę namo mokiniai šia muzika  galės džiaugtis kartu su tėveliais.

Didžiajame Liertuvių kalbos žodyne rašoma:
     „riešinė, riešinės-
     1.pirštinė su ilgu raštuotu riešu;
     2.ant rankos riešo maunamas megztas rankogalis
      Dažniausiai šis žodis vartojamas antra reikšme.
    Kaip per stebuklą išlikusios ir mūsų muziejuose išsaugotos riešinės - puošni aprangos detalė - šiandien iš naujo pradėtos dėvėti ne tik prie tautinio kostiumo, bet ir prie išeiginio klasikinių formų kostiumėlio, suknelės.

NACIONALINIS VINCO KUDIRKOS DAILYRAŠČIO KONKURSAS „Rašom!“ – tai kasmetinis renginys, kurio tikslas yra ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius, išrinkti gražiausią ir originaliausią rašyseną turinčius šalies gyventojus.

Nežinau pasaulyje aukštesnio
Už eglės ūgio žodį – LIETUVA.
Ir nežinau saldesnio duonos kąsnio
Ir man graži lininė jos spalva.

Vasario 14-ą dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje nuo pat ryto jautėsi šventinė nuotaika. Vyko integruotos lietuvių, pasaulio pažinimo, dailės, muzikos pamokos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti.

Nuoširdžiai sveikinu Jus visus Vasario 16-osios, Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos, svarbios kiekvienam lietuviui, proga. Linkiu kuo geriausios kloties Jūsų gražiuose, prasminguose darbuose ugdant ir auklėjant mūsų mažuosius pilietiškumo dvasia.

Virginija Stanislovaitienė,

Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė