Lapkričio 20 d. Elektrėnų savivaldybės sporto mokykloje vyko 2003 m. gimimo ir jaunesnių mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos komanda kovojo su Vievio pradinės mokyklos komanda. Džiaugiamės, kad nugalėjome ir iškovojome teisę dalyvauti zoninėse varžybose Kaune.

Sveikiname sporto būrelio vadovę mokytoją Eleną Volosevičienę ir mokyklos komandos žaidėjus, laimėjusius I-ąją  vietą ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Tiltus ir kelius nutiesim,
Perplauksim plačias upes,
Ir judėsim tik į priekį
Tol, kol mūsų širdys plaks.

Priešo kliūtis mes įveiksim –
Niekas mūs nesustabdys.
Griausim sienas ir praeisim,
Akmenys aplink trupės.

Lapkričio 23 d. Lietuvoje yra minima Kariuomenės diena. Tęsdami supažindinimą su profesijomis, Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lapkričio 21 d. vyko į Kauno J. Vitkaus inžinerijos batalioną susipažinti su kariūno profesija.

Spalio 15 d. meras Kęstutis Vaitukaitis ir administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas priėmė Elektrėnų pradinės mokyklos 3D klasės mokinius ir jų mokytoją Eleną Volosevičienę. Mokiniai per pamoką susipažino su teoriniais savivaldos pagrindais ir panoro surengti pažintinę pamoką savivaldybėje. Vadovai papasakojo apie savo darbą, atsakė į gausybę mokinių klausimų. Juos domino, ar veiks „Vaikų pasaulis“, kada asfaltuos gatves prie jų namų, kada renovuos pradinę mokyklą, kokia mero alga, kiek vaikų turi ir kt. Mokytoja padėkojo už skirtą laiką ir galimybę susipažinti mokiniams su savivalda.

2013 m. spalio 7-13 dienomis visoje Europoje vyko daugiau nei 300 renginių, skirtų Europos judėjimo savaitei. Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigos taip pat buvo kviečiamos prisidėti prie šios savaitės renginių ir dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Auksinį spalio 24 dienos rytą Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai sugūžėjo į Elektrėnų profesinio mokymo centrą (EPMC). Visus pasitiko šios mokyklos pavaduotoja ugdymui L. Ališauskienė, kuri pakvietė ketvirtokus į aktų salę. Pavaduotoja įtaigiai ir įdomiai pristatė savo mokyklos veiklą. Pradinukai klausė atidžiai, susidomėję. Vaikai pateikė klausimų apie profesijas, apie statomą saulės kolektorių, kaip bus panaudotas elektros perteklius.