Finansinio raštingumo olimpiada (FRO) organizuojama Lietuvos moksleiviams, kuri skatina pademonstruoti finansinio raštingumo žinias, kūrybiškumą, bendruomenės vienybę. Šią olimpiadą organizuoja "Danske Bank" su partneriais.

Šiais metais FRO užduotį, specialios tiesioginės vaizdo konferencijos metu spalio mėn. 9 d., visiems moksleiviams paskelbė Danijos karališkojo sosto įpėdinis princas Frederikas. Konferencijos metu princui Frederikui buvo užduodami klausimai.

Mūsų mokykloje taip pat susibūrė keletas komandų ir nusprendė išmėginti savo jėgas olimpiadoje. Tai 4a, 4d ir 3d klasių komandos, kurioms vadovauja mokytojos D. Česonytė, R. Girnienė ir E. Volosevičienė. Mums buvo labai malonu ir smagu, kad mūsų vaikai pasveikino princą atvykus į Lietuvą ir vaizdo konferencija buvo pradėta šiuo sveikinimu. Mokinukai uždavė princui Frederikui įdomių klausimų, į kuriuos sosto įpėdinis išsamiai atsakė.