Vasario 6 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje trečius metus vyko savivaldybės 1-4 klasių mokinių dailiojo rašto konkursas. Jame dalyvavo Vievio pradinės, Kietaviškių pagrindinės, Semeliškių vidurinės ir Pastrėvio skyriaus, Elektrėnų mokyklos-darželio „Pasaka“ ir Elektrėnų pradinės mokyklų pradinukai. Susirinko 39 konkurso dalyviai.

Abėcėle, abėcėle,
Tu šaunioji šeimynėle,
Jau visi pirmokai
Raideles išmoko.

Gera pradžia – pusė darbo. Pirmokai per 100 mokslo dienų išmoko visas raides.

Elektrėnų pradinėje mokykloje tradiciškai kiekvienais metais vykdomas projektas „100 dienų mokykloje“. Mokyklos koridorius papuošė 100 nuotraukų iš pirmokų mokyklinio gyvenimo. Vaikai su savo tėveliais gamino pirmąją vardo raidę. Nustebino jų kūrybingumas, išradingumas. Visa mokyklos bendruomenė gali ateiti į aktų salę ir pasidžiaugti nuostabiomis raidėmis.

Sausio 30 d. mokykloje vyko 3c ir 3d klasių  viktorina „Profesijų pasaulyje“. Burtų keliu mokiniai susiskirstė į komandas. Komandos varžėsi tarpusavyje, atliko daug įvairių užduočių. Su didžiausiu užsidegimu raidžių labirinte ieškojo profesijų pavadinimų, rašė profesijas, prasidedančias raidėmis A, S, P, V, M, D, iš įvairių daiktų ir paveikslėlių bandė spėti profesiją.

Mokiniai pasiruošė pristatyti profesiją, todėl mūsų renginyje dalyvavo įvairių profesijų atstovai: dizaineris, policininkas, gydytoja, inžinierius, advokatas ir manikiūrininkė.

Mokiniai noriai atliko užduotis, bendravo ir bendradarbiavo tarpusavyje. Viktorina „Profesijų pasaulyje“ vaikams buvo labai  įdomi ir suteikė naujų žinių apie profesijas.

Mokytojos Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė

Kiekvienais metais į Vilniaus lietuvių namus atkeliauja  šventė - tarptautinis, jau tradiciniu tapęs Kalėdinių žaisliukų parodų - konkursas  „Pakabinkim pakabinkim ant Kalėdinės eglutės...“.

Šiame tarptautiniame konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokytojos: Ingrida Mačionytė, Rima Gervienė, Inga Stašaitienė, Snieguolė Norvilienė, Rita Bliujienė, Elona Sereikienė, Jolanta Baranovienė, Elena Volosevičienė, Daiva Česonytė su savo mokiniais ir jų tėveliais. Visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos padėkomis.