BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

     Mes Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė ir 4d klasės mokinukai labai džiaugiamės mūsų mokinuke Neira Ščetininaite. Ši tyli, rami mergaitė dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose.

     2013 m. vasaros pradžioje dalyvavo piešinių konkurse Japonijoje. Šio konkurso tikslas - paskatinti viso pasaulio vaikus susimąstyti apie mus supančią aplinką. Konkurse dalyvavo vaikai iš viso pasaulio. Savo piešinius jie siuntė paštu. Neiros piešinys „Katinų pasaulis“ pateko tarp gražiausių piešinių ir buvo išspausdintas konkurso nugalėtojų kataloge. Mergaitė buvo apdovanota diplomu, spalvinimo priemonėmis ir gavo įrėmintą savo piešinio kopiją.

     Elektrėnų pradinėje mokykloje tarp ketvirtokų vyko viktorina „Aukime sveiki“. Vaikams ji buvo įdomi ir suteikė naudingų žinių apie sveiką maistą ir kas gali pakenkti sveikatai. Burtų keliu vaikai susiskirstė į 10 komandų.

     Viktorinos metu mokiniai draugiškai bendradarbiaudami ir tardamiesi atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Kiekvienas komandos narys išbandė savo taiklumą,  mesdamas ritinėlį į taikinį. Vaikams labai patiko ragaujant nustatyti, ką jie valgo. Viktoriną baigėme komandų sugalvotais mankštos pratimais, kuriuos atliko visi dalyviai.

     Viktorinos pabaigoje mokytojos suskaičiavo komandų surinktus taškus. Visi dalyviai pasidžiaugė savo rezultatais ir gavo apdovanojimus.

     Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.

     Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko graži šventė. Gausus būrys mokinių - net 35 dramos ir dainavimo  būrelių vaikai - visai mokyklos bendruomenei parodė nuotaikingą kalėdinę pasaką „Kas prajuokins karalaitę?“.

      Norime pasidalinti Elektrėnų pradinės mokyklos 4d klasės mokinių nuotraukomis bei mintimis apie mokyklos gyvenimą:

  • „Mūsų klasės mokiniai prieš žiemos atostogas sugalvojo pokštą. Visi vieningai nusprendė surengti spalvų savaitę. Labai greitai išsirinko spalvas ir suskirstė dienomis. Man labai patiko.“     Ieva
  • „Tai buvo geriausia ir gražiausia spalvų savaitė.“     Kamilytė
  • „Spalvų savaitė man labai patiko, nes kiekvieną dieną ėjome į vis kitus kabinetus užfiksuoti savo gražias akimirkas. Patiko, kad namie vos nevisą spintą išverčiau. Nežinau kaip kitiems, bet man liuks.“     Mantas
  • „4d klasės mokiniai norėjo padaryti pokštą. Visi ieškojo rūbų. Patiko fotografuotis. Visi liko patenkinti.“     Mamertas
  • „Man labai patiko spalvų savaitė, nors ir neturėjau tokių spalvų drabužių, bet rasdavau kažką kas tiko.“     Julius
  • „Mums labai patiko!!!!!!!“     Ugnė, Neira, Indrė, Austėja, Kamilė

 

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...