Mes Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė ir 4d klasės mokinukai labai džiaugiamės mūsų mokinuke Neira Ščetininaite. Ši tyli, rami mergaitė dalyvauja įvairiuose piešinių konkursuose.

2013 m. vasaros pradžioje dalyvavo piešinių konkurse Japonijoje. Šio konkurso tikslas - paskatinti viso pasaulio vaikus susimąstyti apie mus supančią aplinką. Konkurse dalyvavo vaikai iš viso pasaulio. Savo piešinius jie siuntė paštu. Neiros piešinys „Katinų pasaulis“ pateko tarp gražiausių piešinių ir buvo išspausdintas konkurso nugalėtojų kataloge. Mergaitė buvo apdovanota diplomu, spalvinimo priemonėmis ir gavo įrėmintą savo piešinio kopiją.

Elektrėnų pradinėje mokykloje tarp ketvirtokų vyko viktorina „Aukime sveiki“. Vaikams ji buvo įdomi ir suteikė naudingų žinių apie sveiką maistą ir kas gali pakenkti sveikatai. Burtų keliu vaikai susiskirstė į 10 komandų.

Viktorinos metu mokiniai draugiškai bendradarbiaudami ir tardamiesi atliko įvairias užduotis, sprendė kryžiažodžius. Kiekvienas komandos narys išbandė savo taiklumą,  mesdamas ritinėlį į taikinį. Vaikams labai patiko ragaujant nustatyti, ką jie valgo. Viktoriną baigėme komandų sugalvotais mankštos pratimais, kuriuos atliko visi dalyviai.

Viktorinos pabaigoje mokytojos suskaičiavo komandų surinktus taškus. Visi dalyviai pasidžiaugė savo rezultatais ir gavo apdovanojimus.

Mūsų mokyklos  1-2 klasių sporto būrelio mokiniai dalyvavo Elektrėnų sporto, turizmo ir pramogų centro vykdomajame projekte „Mokėk plaukti ir saugiai elgtis vandenyje“.  Šio projekto tikslas – išmokyti nemokančius plaukti moksleivius ir suteikti saugaus elgesio prie vandens bei vandenyje žinias, skatinti vaikų fizinį aktyvumą. Vaikus plaukti mokė plaukimo instruktorius Ovidijus Manomaitis.

Gruodžio 20 dieną mokykloje vyko graži šventė. Gausus būrys mokinių - net 35 dramos ir dainavimo  būrelių vaikai - visai mokyklos bendruomenei parodė nuotaikingą kalėdinę pasaką „Kas prajuokins karalaitę?“.

Norime pasidalinti Elektrėnų pradinės mokyklos 4d klasės mokinių nuotraukomis bei mintimis apie mokyklos gyvenimą:

• „Mūsų klasės mokiniai prieš žiemos atostogas sugalvojo pokštą. Visi vieningai nusprendė surengti spalvų savaitę. Labai greitai išsirinko spalvas ir suskirstė dienomis. Man labai patiko.“     Ieva
  • „Tai buvo geriausia ir gražiausia spalvų savaitė.“     Kamilytė
  • „Spalvų savaitė man labai patiko, nes kiekvieną dieną ėjome į vis kitus kabinetus užfiksuoti savo gražias akimirkas. Patiko, kad namie vos nevisą spintą išverčiau. Nežinau kaip kitiems, bet man liuks.“     Mantas
  • „4d klasės mokiniai norėjo padaryti pokštą. Visi ieškojo rūbų. Patiko fotografuotis. Visi liko patenkinti.“     Mamertas
  • „Man labai patiko spalvų savaitė, nors ir neturėjau tokių spalvų drabužių, bet rasdavau kažką kas tiko.“     Julius
  • „Mums labai patiko!!!!!!!“     Ugnė, Neira, Indrė, Austėja, Kamilė