Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro pilietinio ugdymo skyrius ir viešoji įstaiga „Aitvaro pasaga“ paskelbė šalies mokinių kūrybinį konkursą „Lietuvos vaikai kuria pasakas“.

Konkurso tikslas – skatinti mokinius domėtis Lietuvos istorija, tautosaka, tradicijomis, lavinti mokinių kūrybinius gebėjimus, ugdyti mokinių pilietinį suvokimą, pagarbą lietuvių tautos istorijai, kalbai, tradicijoms.

Lapkričio 29 d. Kauno Panemunės mokykloje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės kvadrato varžybos, kuriose mūsų mokyklos komanda varžėsi su Kauno Panemunės mokyklos  komanda. Atkaklioje kovoje nugalėjo šeimininkai, o mes užėmėme garbingą II-ąją vietą. Draugiškose varžybose nugalėjo mūsų mergaičių komanda.

Lapkričio 20 d. Elektrėnų savivaldybės sporto mokykloje vyko 2003 m. gimimo ir jaunesnių mokinių olimpinio festivalio kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos komanda kovojo su Vievio pradinės mokyklos komanda. Džiaugiamės, kad nugalėjome ir iškovojome teisę dalyvauti zoninėse varžybose Kaune.

Sveikiname sporto būrelio vadovę mokytoją Eleną Volosevičienę ir mokyklos komandos žaidėjus, laimėjusius I-ąją  vietą ir linkime sėkmės zoninėse varžybose.

Tiltus ir kelius nutiesim,
Perplauksim plačias upes,
Ir judėsim tik į priekį
Tol, kol mūsų širdys plaks.

Priešo kliūtis mes įveiksim –
Niekas mūs nesustabdys.
Griausim sienas ir praeisim,
Akmenys aplink trupės.

Lapkričio 23 d. Lietuvoje yra minima Kariuomenės diena. Tęsdami supažindinimą su profesijomis, Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lapkričio 21 d. vyko į Kauno J. Vitkaus inžinerijos batalioną susipažinti su kariūno profesija.

Spalio 15 d. meras Kęstutis Vaitukaitis ir administracijos direktorius Arvydas Vyšniauskas priėmė Elektrėnų pradinės mokyklos 3D klasės mokinius ir jų mokytoją Eleną Volosevičienę. Mokiniai per pamoką susipažino su teoriniais savivaldos pagrindais ir panoro surengti pažintinę pamoką savivaldybėje. Vadovai papasakojo apie savo darbą, atsakė į gausybę mokinių klausimų. Juos domino, ar veiks „Vaikų pasaulis“, kada asfaltuos gatves prie jų namų, kada renovuos pradinę mokyklą, kokia mero alga, kiek vaikų turi ir kt. Mokytoja padėkojo už skirtą laiką ir galimybę susipažinti mokiniams su savivalda.