BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

           Projektas finansuotas Elektrėnų savivaldybės Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis, skirta 850,00 Eur.

       Projekto tikslas  psichikos sveikatos stiprinimas (patyčių, smurto ir savižudybių prevencija, pagalba elgesio ir emocinius sutrikimus turintiems vaikams).

           Įgyvendinant šį tikslą bus siekiama organizuoti edukacinius užsiėmimus mokiniams, kuriuose ugdysime socialinius, emocinius vaiko gebėjimus. 34 klasių mokiniams stiprinsime emocinių sunkumų įveikimo gebėjimus, psichologo-psichoterapeuto E. Karmazos pamokose. 

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė

Jei rytojus pašauktų į kelią,
Mes prisiekiam, bičiuliai seni,
Mus lydės Elektrėnų žvaigždelė
Ir bute, ir žaliam traukiny...
                          S. Žlibinas

        Skatinant mokinių norą domėtis Elektrėnų miesto ir savivaldybės istorija, pasidalinant gerja patirtimi, organizavome integruotos veiklos konkursą „Elektrėnų žiburėliai“, kuris skirtas Elektrėnų miesto 60-mečiui ir Elektrėnų savivaldybės 20-čiui.

         Vasario 26 dieną į msų mokyklą atvyko Elektrnų savivaldybs pradinių klasių komandos: „Ąžuolyno“ progimnazijos, Elektrėnų pradins mokyklos, Vievio Jurgio Milaniaus pradins mokyklos, Kietavikių pagrindins mokyklos, Semelikių gimnazijos.

      Viktoriną pradėjo 4b klasės mokinai su daina „Elektrėnų žiburiai“. Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrnų pradins mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitien. Ji palinkjo geros nuotaikos ir krybinių idj.

          Vasario 14 d. Elektrėnų pradinės mokyklos 2d klasės mokiniai buvo pakviesti apsilankyti Elektrėnų miesto bibliotekoje. Ten vaikus supažindino su interaktyviu žaidimu „Lietuva – mano šalis“. Kol vieni žaidė šį žaidimą, kiti susėdę dainavo daineles, išmoktas mokykloje. Po to bibliotekos darbuotoja aptarė su mokiniais Lietuvos valstybės svarbiausius įvykius. Parodė Lietuvos nepriklausomybės akto kopiją. Pravedė viktoriną apie Lietuvą. Iš atsakymų vaikai sudėliojo Lietuvos vėliavą. Pabaigoje vaikai buvo pavaišinti saldainiais ir linksmi grįžo į mokyklą. 

Mokytoja Rigonda Kabelkienė

           Vasario 11 d. mūsų mokyklos ketvirtokų komanda: Akvilė Ivanovaitė, Simonas Ščiuka, Eglė Tarailaitė, Matas Lazar ir Augustas Selecis dalyvavo Elektrėnų savivaldybės mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos „Happy birthday, Elektrėnai!“ viktorinoje. Ją organizavo Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos anglų kalbos mokytoja. Visi viktorinos dalyviai žaismingai buvo suskirstyti į spalvų komandas. Smagiai atlikinėjo įvairias užduotys anglų kalba. Dirbdami tarpusvyje dalinosi jau turimomis anglų kalbos žiniomis, patirtimi. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai, prisiminimo dovanėlės. Viktorina baigėsi bendryste prie sotaus vaišių stalo.

                                                                                 Anglų kalbos mokytoja Aušra Visockė

         Lietuvos Respublikos Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) inicijavo projektą pradinių klasių moksleiviams „Olimpinis mėnuo“, kuriame dalyvavo 850 pradinių klasių iš daugiau kaip 300 mokyklų, 54 savivaldybių. Pirmajame etape keturiolikoje atsitiktinai atrinktų visos Lietuvos pradinių klasių lankėsi olimpinėse žaidynėse jau dalyvavę arba Tokijo olimpinėms žaidynėms besiruošiantys atletai. Elektrėnų pradinės mokyklos 1d klasės mokiniai buvo atrinkti ir susitiko su baidarininku Ričardu Nekrošiumi, kuris atvyko į mūsų mokyklą.

        Antrajame etape mus ir vėl lydėjo sėkmė. Tautiniame olimpiniame komitete spaudos konferencijos metu ministrai Aurelijus Veryga ir Algirdas Monkevičius drauge su LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte burtų keliu išrinko 30 klasių, kurios laimėjo fizinį aktyvumą skatinančius specialius prizus. Mes, 1d klasės mokiniai, patekome į laimingųjų sąrašą. Prizas, kurį laimėjome  tai sveikos mitybos pamoka Kaune!  

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...