Mūsų mokyklos mokiniai gegužės 30 d. buvo išvykę į Žaslių tradicinių amatų centrą ir dalyvavo edukacinėje programoje „Rugio šiaudo spindesys“. Edukacinės programos metu vaikai susipažino su senuoju šiaudinių sodų rišimo amatu, tradicijomis ir svarba mūsų kultūroje. Kūrė pasaką, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi žolelių arbata. Mokiniai sugrįžo į namus su pasigamintais šiaudiniais darbeliais ir puikia nuotaika.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė

Visą gegužės mėnesį mokykloje buvo vykdomas antrų klasių projektas Paukščiai sugrįžta“. Šio projekto pagrindinis tikslas – vaikus supažindinti su artimiausioje aplinkoje esančiais paukščiais, jų gyvenimo būdu.

Projekto pradžioje pasižiūrėjome filmus Augink, rūpinkis, mylėk“, Keliaujantys paukščiai“. Vaikai piešė paukščius, buvo surengta paukščių piešinių paroda.

Mokyklos bibliotekoje buvo surengta paukščių lizdų paroda. Prie šio kūrybinio darbo daug prisidėjo mokinių tėveliai. Ačiū jiems.

Vienas iš uždavinių buvo išgirsti gamtoje kuo daugiau paukščių balsų ir juos atpažinti.

Labai džiaugiamės, jog šio projekto metu mokiniai įgijo žinių, kaip saugoti, mylėti ir rūpintis gamta.

Antrų klasių mokytojos: A. Cibulskienė, A. Kumeliauskaitė, R. Gervienė, R. Venckienė, L. Česonienė

2019 m. gegužės 14 d. mokykloje vyko žaisminga saugaus eismo pamoka. Jos metmokyklos pirmų klasių mokiniai turėjo galimybę įtvirtinti saugaus eismo taisykles, pakartoti, kaip, kur ir kada reikia segėti atšvaitą, dėvėti atšvaitines liemenes, kaip saugiai pereiti važiuojamąją kelio dalį. Kiekviena klasė turėjo sukurti iš atšvaitų kelio ženklą ir įvardinti jo paskirtį.

Pamoką vedė projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ koordinatorė Sigita Grigaliūnienė kartu su saugaus eismo personažu katinu Miau.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

Mažas žmogutis tiesia rankas ir taria mama". Motina jį pakelia, priglaudžia... Ir nieko nėra gražesnio žemėje už motinos meilę.

Gilučių skyriaus mokinukai gegužės 3 d. pakvietė savo mamytes į šventinį koncertą. Jie dainavo, deklamavo eilėraščius, parodė spektakliuką Vyšnių dienos" ir mamytėms padovanojo savo pačių pagamintus darbelius.

Mokytoja R. Jarockienė