BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

        Lapkričio 14 d. Elektrėnų savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko lituanistės ir etnomuzikologės Rūtos Vyšnios knygos „Vandenynas ir Žaliamėlė“ muzikinis pristatymas. „Vandenynas ir Žaliamėlė“ – poetinė, simbolinė, mitologinė sakmė-giesmė, kurią gieda Žaliamėlė Paukštė, ir kuri tyvuliuoja mūsų pirmapradžiuose vandenyse. Knygos pristatymo metu skambėjo archajiškos lietuvių liaudies dainos, o vandenyno ošimą ir Žaliamėlės giesmę palydėjo muzikos garsai. Knygos pristatyme dalyvavo ir mūsų mokyklos 3b klasės mokinės bei jų mokytoja. Žiūrovėms labai patiko autorės pasakojimai apie save, knygos gimimą, gyrė ir stebėjosi nuostabiu Rūtos Vyšnios balsu. Ačiū organizatoriams ir Rūtai!

3b kl. Mokytoja Andra Kumeliauskaitė

        Lapkričio 7 d. Elektrėnų pradinės mokyklos  sporto salėje vyko Elektrėnų savivaldybės 2009 m. gimusių ir jaunesnių mokinių kvadrato varžybos. Aikštelėje varžėsi Elektrėnų pradinės mokyklos, Kietaviškių pagrindinės mokyklos ir Semeliškių gimnazijos pradinių klasių komandos. Įveikusi visus varžovus, pirmąją vietą ir kelialapį į zonines kvadrato varžybas iškovojo Elektrėnų pradinės mokyklos komanda. Varžybose dalyvavusias komandas pasveikino ir apdovanojo diplomais bei taurėmis direktorė Virginija Stanislovaitienė ir  pavaduotoja Angelė Pačėsienė.

         Lapkričio 8 d. mūsų mokyklos komanda, savivaldybės kvadrato varžybų nugalėtoja, išvyko į Kauną dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose ir atstovauti Elektrėnų savivaldybei. Čia susirungė Elektrėnų, Prienų savivaldybių ir Kauno miesto mokyklų nugalėtojų komandos. Žaisdami su Kauno Milikonių progimnazijos komanda mūsų sportininkai šauniai kovojo ir  nugalėjo. Deja, Prienų savivaldybės Išlaužo pagrindinės mokyklos ketvirtokų komanda buvo stipresnė ir mums teko jiems nusileisti. Tačiau tai nuotaikos nesugadino, juk iškovojome garbingą antrąją vietą.

        Sveikiname mokyklos komandos žaidėjus puikiai žaidusius Elektrėnų savivaldybės mokinių olimpinio festivalio pradinių klasių kvadrato varžybose,  atkakliai ir ryžtingai kovojusius zoninėse varžybose ir laimėjusius 2-ąją vietą.

 

                                                                      Mokytoja Elena Volosevičienė

     Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Lietuvos tautinio olimpinio komitetas 2019 m. organizavo sveikatingumo projektą pradinių klasių mokiniams „Olimpinis mėnuo“. Tai projektas, skatinantis pradinių klasių moksleivius nesveiką elgseną keisti į  sveiką, t.y. daugiau judėti, sveikiau maitintis, daugiau patirti ir mažinti laiką prie išmaniųjų prietaisų, ekranų. 

         Elektrėnų pradinės mokyklos  mokiniai priėmė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto kvietimą ir užsiregistravo  dalyvauti „Olimpinio mėnesio“ projekte. Kiekvieną savaitę mokiniai gaudavo sporto, sveikos mitybos, mankštos, bendradarbiavimo užduotis, žiūrėdavo video reportažus apie sportą, daug sužinojo apie žymius sportininkus, jų gyvenimą ir pasiekimus. 

       Spalio 21 dieną visi mūsų mokyklos ketvirtokai lankėsi Elektrėnų profesinio mokymo centre ir dalyvavo projekte „Pasimatuok profesiją“. 

        Vaikai praktiškai išbandė daug Elektrėnų profesinio mokymo centro siūlomų profesijų: kūrė interjero dizainą, kepė picas ir sausainius, išardė ir vėl surinko kompiuterį, kūrė muziką, mokėsi masažo subtilybių, pasigamino įvairių medžio dirbinių, remontavo automobilį. Mokiniai patyrė daug teigiamų emocijų.

           Dėkojame EPMC kolektyvui už nuoširdų ir ilgalaikį bendradarbiavimą su mūsų mokykla.

 

          2019 m. spalio 16 d. 4e klasėje svečiavosi Vilniaus apskrities mokesčių inspekcijos Mokestinių prievolių departamento III skyriaus vyriausiosios specialistės Ana Zakševska ir Irena Tracevičiūtė. Netradicinės pamokos tema - „Mokesčiai mūsų gyvenime“. Ketvirtokai turėjo galimybę pasidomėti ir suvokti, kam reikalingi mokesčiai, pagilinti ekonomikos žinias.  Mokiniai susipažino su mokesčių atsiradimo istorija, sužinojo kokie buvo unikalūs ir įvairūs mokesčiai pasaulyje. Vaikus nustebino ir pralinksmino senovėje buvę „barzdos“, „šešėlio“, „oro“, net „langų“ mokesčiai. Plačiau išsiaiškinti mokesčių svarbą pagelbėjo mikroklipas „Ar turiu naudos iš mokesčių? Kaip?“.  Susitikimo pabaigoje mokiniai buvo pavaišinti saldainiais ir apdovanoti rašikliais. 

                          4e klasės mokytoja Elona Sereikienė                         

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...