Šiandien mokykloje vyko sveikatingumo diena. Jos tikslas – parodyti teigiamą poveikį augančiam organizmui, priminti mokiniams, kad ir nedidelis fizinis krūvis naudingas augančiam vaikui, kuris daugiausiai laiko praleidžia prie kompiuterio ar telefono.

Ši diena – didelis džiaugsmas mokiniams dėl dviejų priežasčių – tą dieną nevyksta pamokos ir kiekvienas gali sportuoti tiek, kiek širdis geidžia. O, kaip žinoma, sportuoti patinka visiems.

Rytą pradėjome mankšta, kurią pravedė mūsų mokyklos ketvirtokai. Po jos visi pasijuto žvalesni ir energingesni.

Diena prabėgo greitai, nes veikla vijo veiklą. Buvo įdomu ne tik mokiniams. Šią dieną labai daug judėjome mokykloje ir lauke, nes oras buvo puikus.

Žaisdami judrius žaidimus visi turėjo galimybę įsitikinti, kad fizinis aktyvumas gali būti smagus laisvalaikio leidimas, o juo labiau, kai žaidžiama su draugais. Juk sportuoti ne tik smagu bet ir naudinga.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė

Mūsų mokyklos mokiniai gegužės 30 d. buvo išvykę į Žaslių tradicinių amatų centrą ir dalyvavo edukacinėje programoje „Rugio šiaudo spindesys“. Edukacinės programos metu vaikai susipažino su senuoju šiaudinių sodų rišimo amatu, tradicijomis ir svarba mūsų kultūroje. Kūrė pasaką, žaidė įvairius žaidimus, vaišinosi žolelių arbata. Mokiniai sugrįžo į namus su pasigamintais šiaudiniais darbeliais ir puikia nuotaika.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė

Visą gegužės mėnesį mokykloje buvo vykdomas antrų klasių projektas Paukščiai sugrįžta“. Šio projekto pagrindinis tikslas – vaikus supažindinti su artimiausioje aplinkoje esančiais paukščiais, jų gyvenimo būdu.

Projekto pradžioje pasižiūrėjome filmus Augink, rūpinkis, mylėk“, Keliaujantys paukščiai“. Vaikai piešė paukščius, buvo surengta paukščių piešinių paroda.

Mokyklos bibliotekoje buvo surengta paukščių lizdų paroda. Prie šio kūrybinio darbo daug prisidėjo mokinių tėveliai. Ačiū jiems.

Vienas iš uždavinių buvo išgirsti gamtoje kuo daugiau paukščių balsų ir juos atpažinti.

Labai džiaugiamės, jog šio projekto metu mokiniai įgijo žinių, kaip saugoti, mylėti ir rūpintis gamta.

Antrų klasių mokytojos: A. Cibulskienė, A. Kumeliauskaitė, R. Gervienė, R. Venckienė, L. Česonienė

2019 m. gegužės 14 d. mokykloje vyko žaisminga saugaus eismo pamoka. Jos metmokyklos pirmų klasių mokiniai turėjo galimybę įtvirtinti saugaus eismo taisykles, pakartoti, kaip, kur ir kada reikia segėti atšvaitą, dėvėti atšvaitines liemenes, kaip saugiai pereiti važiuojamąją kelio dalį. Kiekviena klasė turėjo sukurti iš atšvaitų kelio ženklą ir įvardinti jo paskirtį.

Pamoką vedė projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ koordinatorė Sigita Grigaliūnienė kartu su saugaus eismo personažu katinu Miau.

Informaciją pateikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė