BŪSIMŲ PIRMOKŲ TĖVŲ (GLOBĖJŲ) DĖMESIUI

Informuojame, kad nuo 2021 m. sausio 4 d. iki 2021 m. balandžio 15 d. Elektrėnų pradinėje mokykloje priimami prašymai į pirmas klases:

  • Pirmenybė teikiama gyvenantiems Elektrėnų seniūnijoje;
  • Į Gilučių skyrių priimami mokiniai, gyvenantys Gilučių seniūnijoje

KARANTINO LAIKOTARPIU prašymai teikiami TIK elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.comarba gali būti įdedami į mokyklos pašto dėžutę (prie pagrindinio įėjimo į mokyklą). 

Pasibaigus karantinui prašymai teikiami elektroniniu paštu elektrenupradine@gmail.com arba mokykloje darbo dienomis nuo 13.00 iki 17.00 val. Prie prašymo pridedama vaiko gimimo liudijimo kopija.

Atkreipiame dėmesį, kad priėmimas į mokyklas vykdomas vadovaujantis Elektrėnų savivaldybės tarybos nustatytomis tvarkomis. 

Prašymų formas ir daugiau informacijos galite rasti mokyklos interneto svetainėje www.pradine.elektrenai.lm.lt / Veiklos sritys / Mokinių priėmimas. 

Maloniai Jūsų laukiame

          Poetas Gintaras Grajauskas yra pasakęs, kad „Poezija – o ir apskritai visos geros ir teisingos knygos – pasaulio vienu ypu nepakeis. Tačiau ją skaitantys ir rašantys – pamažėle keičiasi. Ima kiek skeptiškiau vertinti visuotinai priimtą pasaulio, žmogiškojo gyvenimo modelį. Pradeda jausti, jog po visa ta švytinčia tuštybės muge slypi šis tas daugiau – absoliutusis grožis, universali tvarka.”  

             Spalio 11-ą dieną mokykloje įvyko meninio skaitymo konkursas. Jo dalyviai, kurių šiais metais buvo net 25 mokiniai, klausėsi bei deklamavo skambius lietuviškos poezijos žodžius, o komisija išrinko geriausius skaitovus. Komisija juos vertino atsižvelgdama į sceninę laikyseną, į gebėjimą emociškai paveikti klausytojus, aiškiai, natūraliai ir garsiai kalbėti, taisyklingai tarti, kirčiuoti žodžius.

           Geriausiai pasirodė Andrius Stankevičius, Vakarė Černiauskaitė, Ugnė Karpičiūtė ir Augustė Daniūnaitė. Linkime jiems sėkmės kitame meninio skaitymo konkurso etape.

                                                               Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė

 

          Nuo 2001 metų kasmet rugsėjo 26 d. yra švenčiama Europos kalbų diena. Europa yra turtinga savo kalbomis – šiame žemyne yra daugiau nei 200 vietinių kalbų. Kalbų mokėjimas yra svarbus jų atpažinimui, naudojimui ir saugojimui. O kitų kalbų mokymasis yra būdas, padedantis mums geriau suprasti vieniems kitus ir išvengti kultūrinių skirtumų.

          2019 m. rugsėjo 26 d. Europos kalbų diena paminėta ir mūsų mokykloje. Jau prieš savaitę kiekviena klasė sužinojo su kokios šalies kalba šiemet susipažins. Ketvirtadienį šia kalba mokėsi pasisveikinti, padėkoti, skaičiuoti, plačiau susipažino su šalimi. Kiekvienos klasės mokiniai su savo mokytojomis pagamino skaičių knygeles. Visos knygelės keliaus po klases, kad visi mokiniai galėtų jas pavartyti, pabandyti paskaičiuoti įvairiomis kalbomis. Už nuoširdų darbą visoms klasėms buvo įteiktos padėkos.

        „Jei kalbėsite su žmogumi jam suprantama kalba, jis įsidės jūsų žodžius į galvą. Jei kalbėsite jo gimtąja kalba, jis įsidės jūsų žodžius į širdį“ (Nelsonas Mandela).

                                           Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I. Mačionytė

 

         Projektas finansuojamas Vaikų socializacijos projekto lėšomis.

     Projekto tikslas – plėtoti vaikų pozityvios socializacijos galimybes, sudarančias sąlygas ugdymuisi, saviraiškai, bendravimui, dalyvavimui ir įtraukimui į prasmingą veiklą.

          Projekto įgyvendinimo metu:

  1. Ugdyti savęs ir emocinio pasaulio pažinimą per kūrybines ir išvykstamąsias turiningas edukacines veiklas.
  2. Ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius, sutelkiant vaikus į grupines ir prevencinių programų įgyvendinimo veiklas.
  3. Organizuosime užimtumą pertraukų metu, skatinant vaikų pozityvų bendravimą per įvairias veiklas. 

                                                                                                    Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė

 

Saugaus eismo komisijos protokoliniu sprendimu nutarta privažiavimo kelyje prie Elektrėnų pradinės mokyklos darbo dienomis nuo 7.00 iki 8.00 val. organizuoti vienpusį eismą.

Saugaus eismo komisijos informacija

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...