Mažas žmogutis tiesia rankas ir taria mama". Motina jį pakelia, priglaudžia... Ir nieko nėra gražesnio žemėje už motinos meilę.

       Gilučių skyriaus mokinukai gegužės 3 d. pakvietė savo mamytes į šventinį koncertą. Jie dainavo, deklamavo eilėraščius, parodė spektakliuką Vyšnių dienos" ir mamytėms padovanojo savo pačių pagamintus darbelius.

Mokytoja R. Jarockienė

           Balandžio 4 d. mūsų mokykloje vyko kompiuterinio raštingumo konkursas. Šiame konkurse dalyvavo 12 ketvirtų klasių mokinių. Dalyviai turėjo atlikti 5 užduotis ir parodyti, kaip moka dirbti su įvairiomis kompiuterinėmis programomis. Mokiniai turėjo nupiešti piešinį „Mano draugas – kompiuteris“, parašyti laišką draugui, sudaryti savo svajonių pamokų tvarkaraštį, nubraižyti diagramą, susikurti savo darbų segtuvą. Visi dirbo labai atidžiai ir susikaupę. Ketvirtokai įrodė, jog moka ne tik žaisti su kompiuteriu. Šiems mokiniams kompiuteris tikrai yra jų draugas ir padėjėjas. Visi dalyvavę mokiniai buvo apdovanoti diplomais arba padėkomis ir saldžiais siurprizais.

                Konkurso nugalėtojai:

                I vieta – Jokūbas Venskutonis, 4c klasė (mokytoja B. Surdokienė),
                II vieta 
– Ignas Paškevičius, 4d klasė (mokytoja E. Volosevičienė), III vieta – Nevilė Malakauskaitė, 4c klasė (mokytoja B. Surdokienė).

                Sveikiname nugalėtojus ir dalyvius.

 

Mokytoja Ingrida Mačionytė

              Kūrybingi, ieškantys ir nenustygstantys vaikai nuo rugsėjo mėnesio pradėjo lankyti dramos būrelį. Buvo nuspręsta suvaidinti gerai žinomą pasaką Pelenė“. Kibome į darbą, daug repetavome, ieškojome geriausių sprendimų.

           Paprašėme tėvelių pagalbos – paruošti kaukes. Dėkojame tėveliams už nuoširdžią pagalbą, puikias personažų kaukes. Ir štai atėjo ilgai laukta diena – pasirodymas. Kovo 28 dieną pakvietėme visus mokyklos mokinius ir mokytojas įvertinti mūsų darbą. Po vaidinimo džiaugėmės pavykusiu pasirodymu, vaikų aplodismentais. 

            Smagu, kad vaidinimo metu atsiskleidė visi artistai, puikiai suvaidino, perteikė nuotaiką. Labai labai didelis ačiū, jums mieli vaikai!

             Balandžio 5 d. į mokyklą pasikvietėme mokyklos-darželio Žiogelis“ ir darželio Drugelis“ būsimus pirmokus. Su puikia nuotaika dramos būrelio vaikai suvaidino Pelenę“, o 1a klasės mokinukai pašoko. Juos paruošė mokytoja A. Pačėsienė. Dėkojame už apsilankymą ir bendradarbiavimą.

                                           Dramos būrelio mokytojos

                                                   E. Narakienė, R. Gervienė

 Projektas skirtas vaikų vasaros užimtumui, finansuojamas Elektrėnų savivaldybės Švietimo ir ugdymo programos lėšomis, skirta 900,00 Eur.

Projekto tikslas – skatinti turiningą vaikų vasaros užimtumą, sudarant sąlygas vaikų saviraiškai, fiziniam aktyvumui, sveikai gyvensenai, įvairiapusiam ugdymui.

Projekto įgyvendinimo metu organizuosime netradicines veiklas mokiniams, sieksime juos aktyvinti ir įtraukti į visų veiklų organizavimą. Įvairias atsipalaidavimo, sveikatinimo terapijas išbandysime Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų skyriuje, išbandysime aerobikos pratimus su Sporto mokyklos atstovais, dalyvausime edukaciniuose užsiėmimuose Miesto viešojoje bibliotekoje, Gilučių bibliotekoje įkurtose Molio dirbtuvėlėse.

Socialinė pedagogė R. Mikalauskienė

     Saulėtą balandžio 2-os dieną antrokai aktyviai minėjo Tarptautinę vaikų knygos dieną. Klasėje dalinosi įspūdžiais ir pasakojo apie savo įsimintiniausią skaitytą knygą, pasakojo, kuo jos įdomios ir ragino klasės draugus kuo daugiau skaityti, nes kai skaitai knygas – kaupi žinias. 

        Po knygelių pristatymo ir smagių pasakojimų mokiniai susirinko į smagią viktoriną Skaitantis žino daugiau‘‘. Atsakinėjo į įvairius klausimus apie knygas, pasakas, prisiminė įvairius pasakų herojus, teko atpažinti iliustracijas, kurios puošia dažną vaikišką knygą. 

       Šie metai lietuvių vaikų literatūrai – itin sėkmingi. Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius laimėjo atranką ir tapo 2019 metų Tarptautinės vaikų knygos dienos, kuri kasmet minima balandžio 2-ąją, rėmėju. Šiai progai dailininkas ir vaikų knygų autorius Kęstutis Kasparavičius nupiešė plakatą ir parašė laišką-kreipimąsi, kurio pagrindinė idėja – „Knygos padeda neskubėti“. 

       Tarptautinę vaikų knygos dieną palinkėkime vieni kitiems įdomių knygų. Bet taip pat  – kad ir patys būtume knygoms įdomūs!

 

 2b klasės mokytoja Andra Kumeliauskaitė

Skanus ir naudingas užkandis - į mokyklą ar darželį

     Prasidėjus mokslo metams daugelis tėvų suka galvą, kokį maistingą ir skanų užkandį įdėti vaikui į darželį ar mokyklą. Vyresnių klasių mokiniams taip pat iškyla klausimas, kuo būtų galima pakeisti bulvių traškučius, bandeles ir gazuotus gėrimus. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) primena, kokie produktai tinkamiausi įsidėti į užkandžių dėžutę.

Skaityti plačiau...