„GINTARO LAŠE – MANO LIETUVA“

Aš myliu gintaro tėvynę,
Kurią kaip saulę branginu.
Su ja į laimę mano kelias,
Su ja džiaugiuos ir gyvenu.

Vasario 15 diena. Tądien mokykloje buvo labai šviesu ir gera, nes paminėjome Lietuvai ir jos žmonėms svarbią datą – Valstybės atkūrimo dieną. Tą dieną mokyklos trečių klasių mokiniai skyrė vykdomo projekto „Gintaro laše – mano Lietuva“ apibendrinimui.

Renginį pradėjome giedodami himną. Po to įžanginį žodį tarė mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Ji mokyklos bendruomenę pasveikino su švente. Visus žavėjo skambios dainos apie gintarinį Lietuvos kraštą, smagūs lietuvių liaudies šokiai, eilės apie meilę gimtinei, filmuota medžiaga apie gražiausias ir svarbiausias Tėvynės vietas, Lietuvos auksą – gintarą, jo atsiradimo istoriją ir  reikšmę Lietuvai. Mokyklos bendruomenė grožėjosi trečiokų surengta piešinių ir gintaro bei jo dirbinių paroda.

Renginį organizavo 3 klasių mokiniai su klasių vadovėmis D. Česonyte, G. Markevičiūte, R. Kabelkiene ir R.  Sendzikiene bei muzikos mokytojomis G. Takarauskaite, J. Špikiene ir šokių mokytoja A. Pačėsiene.

Vasario 16-osios šventė išliks kiekvieno širdyje kaip vienybės, darnos, sąmoningumo, tautiškumo jausmo ir meilės Tėvynei ugdymo pamoka.