100 dien? Elektr?n? pradin?je mokykloje

100 dienų Elektrėnų pradinėje mokykloje

„Aš rinkau po vieną raidę,

Po kelias namo nešiau...

Tau, bičiuli, keturgaidę

Abėcėlę parašiau...“

(M. Vainilaitis)

Šiais žodžiais kovo 2 d.  Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokai pradėjo abėcėlės šventę „100 dienų mokykloje“. Vaikai su mokytojomis J. Valantavičiene, E. Narakiene, S. Norviliene, R. Bliujiene, E. Sereikiene ilgai ir kruopščiai ruošėsi: atėję į mokyklą mokėsi rašyti raides, iš jų dėliojo žodžius, juos skaitė, įvairia technika piešė, su tėveliais namuose gamino erdvines raides. Išmokę gerai skaityti, pasipuošę raidžių karūnomis, visos penkios pirmokų klasės susirinko į šventę, kurioje deklamavo eilėraštukus, padainavo ir pašoko.

Į šventę buvo atvykę ir svečių. Tai anglų kalbos mokytoja Aušra Kanapkienė.  Ji su vaikais pažaidė žaidimą ir padainavo anglų kalba dainelę.

Abėcėlės šventės baigiamąjį žodį tarė mokyklos direktorė V. Stanislovaitienė. Ji pasveikino mokinius ir  įteikė jiems pirmoko pažymėjimus. O pirmokų mokytojos pasveikino mokinius įteikdamos jiems nuostabaus grožio ir skonio pyragėlius. Šventė baigėsi liepsnojančiais fejerverkais.

Džiaugiamės savo mokiniais, kurie per šiuos mokslo metus daug išmoko ir nori dar daugiau sužinoti. Dėkojame tėveliams už pagalbą ruošiant vaikus šventei, kūrybingai ir įdomiai pagamintas raides, kuriomis papuošėme salę. Dėkojame muzikos mokytojoms G. Takarauskaitei, J. Špikienei, šokio mokytojai A. Pačėsienei už pagalbą mokant vaikus dainelių ir šokių.

Mokytojos:

J. Valantavičienė,