100 dienų mokykloje

Vasario 26 dieną Elektrėnų pradinės mokyklos salėje vyko pirmokų projekto „100 dienų mokykloje“ baigiamasis koncertas.

Nuo metų pradžios pirmokai ir jų tėveliai ruošėsi šiai dienai. Šeimos, naudodamos įvairias medžiagas ir technologijas, gamino raides, kuriomis mokytojos papuošė salę.

Pirmokėliai skirtinga technika sukūrė raides. Šiais darbais ir nuotraukomis, iš kiekvienos klasės gyvenimo,  papuošėme mokyklos koridorius.

Vaikai pasipuošė savo klasių raidžių karūnomis ir sugūžėjo į salę. Visų dėmesį prikaustė animuota abėcėlės dainelė „ABĖČĖLĖ“, kurią atliko „Biplan“. Tetulė Abėcėlė pakvietė pažaisti raidyną. Kiekvienai abėcėlės raidei skyrė po trumpą eilėraštuką, dainavo nuotaikingas daineles, šoko smagius šokius. Šventėje dalyvavo mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė, kuri pasveikino vaikus su švente ir įteikė abėcėlės pažymėjimus. Šventės pabaigoje mokinių laukė siurprizas, kurį parengė mokytojos. Į salę įvežė didžiulius tortus, papuoštus klasių raidėmis ir fejerverkais.

Geros nuotaikos lydimi pirmokėliai išsiskirstė į klases ragauti tortų.

Ši šauni pirmokų šventė baigėsi, bet ateityje jų laukia dar daug nuostabių, įdomių mokyklinių akimirkų.

Ačiū muzikos ir šokio mokytojoms: Giedrei Takarauskaitei, Jūratei Špikienei, Angelei Pačėsienei, kurios padėjo pasiruošti šventei.

Daiva Česonytė

Rigonda Girnienė