100 dienų mokykloje

Elektrėnų pradinėje mokykloje, kaip ir  kiekvienais metais, tradiciškai vyko projektas „100 dienų mokykloje“. Džiugu, kad šiame projekte aktyvūs buvo ne tik pirmų klasių mokiniai, bet ir jų tėveliai.

Vaikai klasėse piešė pirmąją savo vardo raidę, dalyvavo dailiojo rašto konkurse, mokėsi eilėraščių, dainų, šokių… Tėveliai taip pat pagamino kūrybingas ir išradingas raides, kuriomis papuošėme salę prieš šventinį renginį.

Kovo 3 d. vyko šventinis koncertas. Pirmokėliai, pasipuošę emblemomis, sugužėjo į salę. Vaikus nustebino netikėtai pasirodžiusi Fėja. Šventės metu vaikai parodė, ką jie moka, kartu su Fėja šoko, dainavo, deklamavo. Visus pirmokus pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Šventės pabaigoje Fėjos ir geros nuotaikos lydimi vaikai pasuko į mokyklos valgyklą, kur jų laukė saldūs siurprizai ir fejerverkai.

Už šventėje skambėjusias dainas, smagius šokius dėkojame šokių mokytojai Angelei Pačėsienei, muzikos mokytojoms Giedrei Takarauskaitei ir Jūratei Špikienei.

Šventė pasibaigė, tačiau pirmokų dar laukia daug nuostabių akimirkų šioje  mokykloje.

Mokytojos: Jolanta Baranovienė, Ana Levickienė, Biruta Surdokienė, Elena Volosevičienė