3–4 klasių mokinių matematikos olimpiada

Kovo 5 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiados pirmasis etapas. Į jį susirinko 20 mokinių, atstovaujančių savo klases. Olimpiados tikslas – sudominti mokinius matematika, lavinti loginį mąstymą, skaičiavimo įgūdžius. Vaikams buvo paruoštos nelengvos užduotys. Jas atlikus ir suskaičiavus balus, buvo išaiškinti nugalėtojai.

Į antrą matematikos olimpiados etapą, kuris vyks kovo 25 dieną Elektrėnų savivaldybės salėje,  pateko ketvirtų klasių mokiniai: Simonas Ščiuka, Rėjus Vaitiekūnas, Nojus Šimonutis, Karolina Jakelytė, Vakaris Simonovičius.

Trečių klasių atstovai: Ignė Toropovaitė, Gustė Venskutonytė, Titas Janavičius, Andrius Mališauskas, Martynas Bocko.

Linkime jiems didelės sėkmės!

Matematikos būrelio mokytoja R. Bliujienė