Abėcėlė

Ir netgi ne viena.

- Aš garbioji ABĖCĖLĖ –

Visų raidžių karalienė…

Tokiais žodžiais kovo 9 dieną prasidėjo Abėcėlės” šventė Elektrėnų pradinėje mokykloje. Tai tradicinė pirmokėlių šventė, kuri vyksta, kai mokiniai išmoksta visas raides. Nuo pat ryto pirmokėliai,  pasipuošę raidžių karūnomis, linksmai šurmuliavo mokyklos koridoriuose. Vėliau mokiniai ir jų mokytojos susirinko salėje. Šventės akcentu tapo vaikų deklamuojami eilėraštukai kiekvienai abėcėlės raidei.  Skambėjo dainelės apie mokyklą, draugystę, knygas, kurių išmokė mokytojos G. Takarauskaitė, J. Špikienė. Mokytoja A. Pačėsienė – linksmų šokių.

Po šventės pirmokėlių laukė siurprizas: skanūs, raidėmis papuošti keksiukai, įspūdingas fejerverkas.

Nuoširdžiausiai dėkojame mokinių tėveliams už kūrybiškumą, naujas idėjas kuriant raides , kuriomis buvo papuošta salė.

Pirmų klasių mokytojos:

A. Cibulskienė