Akcija „Mano gražiausia prakartėlė“

Mūsų mokykloje lapkričio-gruodžio mėn. vyko akcija „Mano gražiausia prakartėlė“.

Prasidėjus adventui mokykla pasipuošė jūsų gamintomis prakartėlėmis, kurios bylojo apie ateinančias gražiausias metų šventes – Kalėdas.

Išradingomis ir gražiomis prakartėlėmis džiaugėsi visi: mokiniai, mokytojai, svečiai.

Gruodžio 16 d. mus aplankė Elektrėnų parapijos vikaras kun. Tadas, kuris su vaikučiais kalbėjosi apie Kalėdų šventes, dovanas, prakartėlių prasmę. Nepamiršome ir maldos, po kurios kunigas pašventino prakartėles.

Vaikučiai į namučius parsineš prakatėles – šventinį Kalėdų džiaugsmą, viltį ir tikėjimą.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams kurie neabejingi ir dalyvavo prasmingoje akcijoje.

Organizatoriai