Anglų kalbos viktorina „Happy birthday, Elektrėnai!“

Vasario 11 d. mūsų mokyklos ketvirtokų komanda: Akvilė Ivanovaitė, Simonas Ščiuka, Eglė Tarailaitė, Matas Lazar ir Augustas Selecis dalyvavo Elektrėnų savivaldybės mokyklų 4 klasių mokinių anglų kalbos „Happy birthday, Elektrėnai!“ viktorinoje. Ją organizavo Vievio Jurgio Milančiaus pradinės mokyklos anglų kalbos mokytoja. Visi viktorinos dalyviai žaismingai buvo suskirstyti į spalvų komandas. Smagiai atlikinėjo įvairias užduotys anglų kalba. Dirbdami tarpusvyje dalinosi jau turimomis anglų kalbos žiniomis, patirtimi. Mokiniams buvo įteikti padėkos raštai, prisiminimo dovanėlės. Viktorina baigėsi bendryste prie sotaus vaišių stalo.

Anglų kalbos mokytoja Aušra Visockė