Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje buvo paminėta antikorupcijos diena.

Mokiniams buvo pravesta pamoka, skirta antikorupcijai. Jos metu vaikai buvo supažindinami su korupcijos sąvoka, antikorupcijos tikslu, ieškota korupcijos pasireiškimo vietų. Išsiaiškinta, kad nėra tinkamas elgesys ir visai nepilietiška, kai jau mokykloje mokinys nusirašo namų darbus, kad gauti geresnį įvertinimą. Taip pat paaiškėjo, kad kovojant su korupcija yra svarbu pradėti tai kalbėti jau nuo mokyklinio suolo.

Mokiniai kirpo, klijavo ir „sodino“ baltą eglučių mišką. Eglutes puošę girliandomis ir žaisliukais, ant kurių užrašė mintis apie korupciją.

Reikalingas švietimas apie sąžiningumą, atsakingumą ir pareigingumą. Svarbiausia, pradėti nuo savęs.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Pačėsienė