Artėja Adventas – džiaugsmingas laukimo metas.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo akcijoje „Žaliasis vainikas – gyvenimo simbolis“. Akcijos organizatoriai dėkoja už gausų ir aktyvų dalyvavimą. Net 150 žaismingų vainikų papuošė mokyklos erdves. Džiaugsmu pasidalinti ir vainikus pašventinti atvyko Elektrėnų parapijos vikaras kun. Gintas. Jis vaikams papasakojo advento laukimo prasmę, kartu meldėsi, giedojo giesmes. Mokiniai džiaugėsi, kad buvo pašventinti ne tik jų vainikai, bet ir jie patys. Susitikimas baigėsi kunigo palaiminimu. Apkabinti šilumos ir artumos, vaikai nenoriai išsiskirstė į klases.

Linkime ramaus ir jaukaus adventinio laikotarpio ir džiaugsmingų artėjančių švenčių.

Organizatoriai