Aš būsimas Lietuvos karys

Tiltus ir kelius nutiesim,
Perplauksim plačias upes,
Ir judėsim tik į priekį
Tol, kol mūsų širdys plaks.

Priešo kliūtis mes įveiksim –
Niekas mūs nesustabdys.
Griausim sienas ir praeisim,
Akmenys aplink trupės.

Lapkričio 23 d. Lietuvoje yra minima Kariuomenės diena. Tęsdami supažindinimą su profesijomis, Elektrėnų pradinės mokyklos ketvirtokai lapkričio 21 d. vyko į Kauno J. Vitkaus inžinerijos batalioną susipažinti su kariūno profesija.

Mokinius pasitiko karininkai. Jie papasakojo apie J. Vitkų, kodėl batalionas pavadintas jo vardu. Žiūrėjome filmuką apie kareivių gyvenimą ir jų darbo specifiką: minų ieškojimą ir nukenksminimą. Turėjome galimybę apžiūrėti visą techniką, narų ir išminuotojų kostiumus, „robotukus išminuotojus“. Papasakojo, kaip tiesiami pontoniniai tiltai.

Vaikams labai patiko granatų mėtymas į taikinius, estafetės su dujokaukėmis, pasivažinėjimas su šarvuočiais. Kariškiai vaikų veidus išpuošė maskuotės dažais ir įteikė atminimo dovanėles. Atsidėkodami už šiltą, nuoširdų priėmimą, padovanojome kariūnams piešinių knygelę su palinkėjimais.

Elektrėnų pradinės mokyklos dir. pav. neformaliajam ugdymui A. Pačėsienė,
mokytojos D. Česonytė, V. Rasiukevičienė, J. Valantavičienė, R. Girnienė