Aš – dešimtmetis

Kovo 8 d. mūsų mokykloje vyko 4e ir 4d klasių viktorina „AŠ – DEŠIMTMETIS“. Susiskirstėme į 10 komandų po 4 vaikus. Viktorinoje buvo 10 rungčių: kas pirmas pripūs balioną, kuri komanda greičiau surašys 10-ties mokykloje dirbančių mokytojų vardus, kas greičiau sudėlios Lietuvos dėlionę, išspręs kryžiažodį, kas tiksliau surašys 10 patiekalų ir mokyklos valgiaraščio. Buvo daug linksmų užduočių. Už kiekvieną gerai atliktą užduotį gaudavome po tašką – saldainį. Viktorinos pabaigoje laimėtus saldainius išsidalinome, o klasės mokytojos įteikė padėkas už dalyvavimą.

Manau, kad šios viktorinos metu galėjome linksmai praleisti laiką ir susirasti naujų draugų. Buvo tikrai labai įdomu ir smagu! Gustė 4e kl.

Man patiko, kad kita klasė mus draugiškai priėmė ir viską darė kartu. Rusnė 4d kl.

Patiko, kad gavome daug saldumynų ir įdomių užduočių. Lukas A. 4d  kl.

Buvo labai įdomu pabūti komandoje su kitos klasės vaikais. Užduotys buvo įdomios. Buvo juokinga, linksma, smagu. Simona 4 kl.

Man labai patiko valgyti saldainį, pūsti balioną. Lukas K. 4d kl.

Patiko įvairios, linksmos, įdomios užduotys. Norėčiau pakartoti. Viktorija K. 4d kl.