Balandžio 22-oji Tarptautinė motinos Žemės diena

Žemė – mūsų namai. Esame atsakingi už tai, kad mūsų vaikai galėtų džiaugtis žaliuojančiais savo namais.

Tad kiekvieną dieną turime būti atidūs ir saugoti savo planetą.

Mūsų mokyklos mokiniai taip pat paminėjo šią dieną.

Darbas mokykloje vyko integruotai, t. y. pamokų metu vaikai mokėsi ne tik matematikos ar lietuvių kalbos, bet ir kitų dalykų. Mat per pamokas pateikiama informacija buvo siejama su paukščiais, gyvūnais ir pan. Pasaulinei Žemės dienai pradinukai ruošėsi ir namuose. Padedami tėvelių jie gamino iš antrinių žaliavų paukštelius, kai kas darė inkilėlius, tvarkė aplinką, piešė piešinius, fotografavo gamtą.

Žemės dieną, mokyklos teritorijoje vainikavo papuošti medžiai ir krūmai  padarytais paukščiais.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui I. Mačionytė

A. Pačėsienė