Baltasis Zebriukas Elektrėnų pradinėje mokykloje

2016 m. vasario 10 d. radijo stotis EXTRA FM, bendradarbiaujanti su Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) prie Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos, pakvietė Elektrėnų pradinės mokyklos pirmokus į „Baltojo Zebriuko saugaus eismo pamokėlę“.

Nuotaikingasis personažas Baltasis Zebriukas, primenantis pėsčiųjų perėją, visiems susirinkusiems paskelbė saugaus eismo valandėlės tikslą – būti matomu keliaujant į mokyklą ir, pakartojus saugaus eismo taisykles, jaustis saugiai kelyje. Dryžuotasis svečias visus mokinukus įtraukė į žaidimų sūkurį. Žaismingai priminė, kaip saugiai elgtis kelyje, kaip pereiti gatvę, koks dviratis yra tvarkingas. Tikime, kad visa tai pravers – mokiniai šias žinias pritaikys praktiškai ir išvengs nelaimių keliuose.

Socialinė pedagogė Ramutė Mikalauskienė