Čia – mūsų namai

Be gimto kaimelio,
Be balto berželio
Dainos negalėčiau išaust.

Kovo 11-oji – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena. Ši data brangi kiekvienam Lietuvos piliečiui. Ją iškilmingai paminėjome ir Elektrėnų pradinėje mokykloje. Trečių klasių mokiniai vasario–kovo mėn. vykdė projektą „Čia  mūsų namai“. Vaikų pagamintomis gėlėmis buvo papuošta mokykla, taip pat buvo parengti stendai „Senos nuotraukos mena...“. Mokiniai atnešė nuotraukų, kuriose jų senelių ir prosenelių gyvenimo akimirkos. Sunku patikėti, kaip laikas pakeitė gyvenimą. Ši nuotraukų paroda sukėlė didelį susidomėjimą.

Kovo 10 d. trečių klasių mokiniai visą mokyklos bendruomenę pakvietė į koncertą. Visiems susirinkusiems sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Čia vaikai pasakojo legendas apie Vilniaus atsiradimą, Kernavės piliakalnius, gražuolę Trakų pilį, senąjį miestą Kauną, savuosius Elektrėnus. Pasakojimus iliustravo skaidrėmis. Skambėjo dainos, skirtos Lietuvai, vaikai sukosi šokio sūkuryje. Koncertą paįvairino mokinių fortepijono, akordeono bei saksofonų melodijos. Dėkojame mokytojoms A. Pačėsienei, G. Takarauskaitei ir J. Špikienei, kurios padėjo paruošti šventinę programą.

Džiaugiamės, kad kiekvienais metais Kovo 11-ąją mūsų mokykla pamini išradingai, kūrybiškai. Tikime, kad ir šiemet kiekvieno širdyje gimė šilumos ir bendrumo jausmas.

Elektrėnų pradinės mokyklos mokytojos:

G. Blažonienė, A. Cibulskienė, R. Gervienė, I. Mačionytė