Gruodžio mėnesį antrų klasių mokiniai dalyvavo edukacijoje „Cukraus pasaka“. Šios edukacijos metu vaikai buvo supažindinti su cukraus savybėmis. Viena iš jų yra puiki statybinė medžiaga namelių statybai. Vaikai galėjo apžiūrėti jau padarytus namelius. Edukatorė pademonstravo, kaip galima pakaitinus cukrų išlydyti ir supylus į formas, išgauti norimos formos daiktą. Antrokai gavo jau pagamintų įvairių formų kalėdinių žaisliukų: širdelių, žvaigždučių, arkliukų. Šiuos žaisliukus vaikai margino įvairiomis maistinių dažų spalvomis. Vėliau klausėsi pasakos. Edukacijos pabaigoje visi mėgavosi iš cukraus išlietais skanumynais. Numargintus cukrinius žaisliukus nešėsi namo, kuriais papuošė savo namus. Antrokams saldžioji edukacija buvo smagi ir įsimintina.

Mokytojos       J. Valantavičienė

E. Narakienė