Birželio 8 d. mokykloje vyko antrų klasių mokinių dailyraščio konkursas, kurio tikslas – ugdyti taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.Vertinant dailiojo rašto darbus, buvo atsižvelgiama į teksto išdėstymą, rašto aiškumą ir tolygumą, darbo estetiką.  Dėkojame visiems dalyvavusiems ir sveikiname konkurso nugalėtojus!

Nugalėtojais tapo  Kornelija  Gudonytė  2a kl.,  Luknė Liaukevičiūtė 2a kl., Smiltė Šumskaitė  2b kl., Gretė Gulbinaitė 2b kl., Gabija Baltrūšaitytė 2c kl., Tomas Sprindžiukas 2c kl., Timas Žarnauskas  2d kl.,  Meda Bliujūtė 2d kl.,  Ieva Neverdauskaitė 2e kl., Melita Mažuolė 2e kl.

Antrų klasių mokytojos