Džiugi naujiena iš Vilniaus lietuvių namų

2015 m. gruodžio 11 d. į Vilniaus lietuvių namus išguidamas neramias mintis atkeliavo Kalėdų stebuklas. Mokyklos duris atvėrė kasmetinė tarptautinė moksleivių kalėdinių darbelių paroda-konkursas „Kalėdų senelio pirštinė“. 200 įvairaus amžiaus mokinių gamino Kalėdų senelio pirštines iš daugelio Lietuvos ugdymo įstaigų bei iš užsienio lietuviškų mokyklų: Turkijos, Baltarusijos, Kaliningrado. Parodoje išvydome daugybę stebuklingų idėjų: megztos, pieštos, veltos, iškeptos, lipdytos, klijuotos ir kita įvairia technika pagamintos pirštinės.

Mūsų mokykla antrus metus dalyvavo šiame konkurse-parodoje ir galime pasidžiaugti rezultatu. 1b klasės mokinukai ir jų mokytoja Ana Levickienė užėmė III-ią vietą. 1-4 klasių grupėje už originalią idėją. Taip pat šiame konkurse dalyvavo 2a klasės mokinys Justinas Plerpa su mokytoja Daiva Česonyte. Ši pirštinių pora apdovanota padėka.

Džiaugiamės, jog mūsų pirštinaitės buvo pastebėtos ir įvertintos.

Mokytojos Daiva Česonytė, Ana Levickienė