Elektrėnų pradinėje mokykloje ir Gilučių skyriuje – „PYRAGŲ DIENA“

Lapkričio 6 d. vyko „Pyragų diena“. Prie šios visuotinės iniciatyvos prisidėjo mokytojai, mokiniai, jų tėveliai. Nuo ankstaus ryto mokiniai į mokyklą nešė savo keptus pyragus, žinoma, patiems mažiausiems iškepti ir atsinešti patį skaniausią pyragą padėjo tėveliai.

Pyragų buvo pačių įvairiausių: obuolių pyragai, keksai ir keksiukai, tinginiai, šokoladiniai ir riešutiniai pyragaičiai ir kt. Atėję „pirkėjai“ turėjo platų pasirinkimą, todėl, paaukoję šiai „Išsipildymo akcijai“, galėjo paskanauti įvairiausių saldumynų.

Elektrėnų pradinės mokyklos ir Gilučių skyriaus mokiniai ir mokytojai, tėveliai prisidėdami prie visuotinės „Pyragų dienos“ iniciatyvos 2015-ųjų metų „Išsipildymo akcijai“ surinko 120,06 Eur. Aktyviausi buvo 1d (mokytoja Elena Volosevičienė) ir 2e (mokytoja Rasa Sendzikienė) klasių mokiniai ir jų tėveliai.

Teigiamų emocijų ir šviesių minčių kupino renginio metu buvo gera dalintis ne tik skaniausių pyragų receptais, bet ir šiluma, šypsenomis su tais, kuriems reikia mūsų visų pagalbos. Kadangi šios akcijos tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones – visos surinktos lėšos paaukotos „Išsipildymo akcijai“.