ELEKTRĖNŲ SAVIVALDYBĖS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MATEMATIKOS VIKTORINA „GUDRAGALVIS

„Žmogus gražus tik tada, kada galvoja“

Gegužės 23 dieną Elektrėnų pradinėje mokykloje vyko matematikos viktorina „Gudragalviai“. Į šį renginį atvyko komandos iš „Ąžuolyno“ progimnazijos,   Kietaviškių progimnazijos, Semeliškių gimnazijos. Svečius pasitiko mūsų mokyklos komanda.

Dalyvius ir jų mokytojas pasveikino Elektrėnų pradinės mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė ir palinkėjo geros nuotaikos, bei kūrybinių idėjų.

Mokiniai turėjo atlikti šešias užduotis: sugalvoti ir pristatyti komandos pavadinimą, atspindintį viktorinos temą,  apskaičiuoti komandos pavadinimo narių vardų vertę, išmatuoti ir apskaičiuoti lauko šachmatų lentos plotą, išspręsti galvosūkį, suprojektuoti ir „pastatyti“ virtualią „Gudragalvių“ mokyklą. Viena užduoti buvo skirta komandų kapitonams, kurie turėjo atsakyti į „Išminties dėžutės“ klausimus.

Viktorinos nugalėtojais tapo „Ažuolyno“ progimnazijos komanda. Komandoms buvo įteiktos padėkas ir atminimo dovanėles.

Dėkojame už pagalbą organizuojant viktoriną „Gudragalviai“ mokyklos direktorei Virginijai Stanislovaitienei ir Elektrėnų švietimo paslaugų centrui.

Mokytojos: Daiva Česonytė,

Ingrida Mačionytė,