English is easy and fun!

          Šiandien mokykloje vyko Elektrėnų savivaldybės anglų kalbos viktorina „English is easy and fun!“.

        Džiaugiamės sulaukę mokinių komandų iš Vievio pradinės mokyklos, Kietaviškių  pagrindinės mokyklos, Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyriaus, Semeliškių gimnazijos.

     Mokinius pasveikino mokyklos direktorė Virginija Stanislovaitienė. Ji pasidžiaugė, kad tokia viktorina vyksta savivaldybėje pirmą kartą ir palinkėjo visiems mokiniams sėkmės. Viktoriną vedė ir užduotis sugalvojo anglų kalbos mokytoja Aušra Kanapkienė. Jai talkino mūsų mokyklos antrokė Gabrielė Zablockytė.

         Mokiniai burtų keliu buvo paskirstyti į komandas. Labai smagu, kad net nepažinodami vienas kito jie mokėjo dirbti grupėje. Visi kartu galvojo kaip taisyklingai parašyti žodžius, kaip atspėti mįsles, išvardinti daržoves ir gyvūnus, atspėti dainų pavadinimus. Už kiekvieną užduotį vaikai gavo saldžių prizų.

        Vertinimo komisiją sudarė anglų kalbos mokytojos: Dalia Pukalskienė (Vievio pradinė mokykla, Elina Šablinskaja (Semeliškių gimnazija ir Semeliškių gimnazijos Pastrėvio skyrius), Lina Vrubliauskienė (Kietaviškių pagrindinė mokykla).

             Smagu, kad mokiniai turės naujų draugų, su kuriais galės pasikalbėti ir angliškai.

 

                                                               Direktoriaus pavaduotoja neformaliajam ugdymui

                                                               Angelė Pačėsienė