Europos judėjimo savaitės bėgimas

2013 m. spalio 7-13 dienomis visoje Europoje vyko daugiau nei 300 renginių, skirtų Europos judėjimo savaitei. Lietuvos bendrojo lavinimo įstaigos taip pat buvo kviečiamos prisidėti prie šios savaitės renginių ir dalyvauti Europos judėjimo savaitės bėgime.

Prie šios akcijos prisijungė ir mūsų mokykla. Spalio 10 dieną sporto būrelio nariai rinkosi „Versmės“ gimnazijos stadione. 1-4 klasių mokiniai turėjo nubėgti 500 metrų. Vaikai patyrė daug teigiamų emocijų. Įveikę šią distanciją, jie dalijosi įspūdžiais, kai kurie susidomėjo lengvosios atletikos sporto šaka bei panoro tobulėti šioje srityje.

Mokytojos: Elena Volosevičienė, Lina Čugunovienė