Europos judrioji savaitė

       Mūsų mokykla įsitraukė į Lietuvos Respublikos Aplinkos ministerijos organizuojamą projektą „Europos judrioji savaitė“.

    Rugsėjo 1622 dienomis mokykloje pertraukų metu mokiniai buvo kviečiami į salę, kur šoko ir sportavo. Mokiniai dalyvavo akcijoje „Apibėk aplink mokyklą“.      

      Rugsėjo 21 d. mokykloje vyko Sveikatingumo diena. Rytas prasidėjo nuo tradicinės ryto mankštos. Ją vedė mūsų mokyklos ketvirtokai: Justinas Sereika, Simonas Valivonis, Ula Čoporovaitė, Emilija Kurlavičiūtė, Eglė Elžbieta Savickaitė. Šią dieną mokyklos aikštyne vyko linksmosios estafetės, kuriose dalyvavo 4a ir 4c klasių mokiniai. Kitos ketvirtos klasės dalyvavo judriose estafetėse, kurias organizavo miesto biblioteka. Trečiokai sportavo miesto stadione: dalyvavo įdomiose estafečių rungtyse, bėgo įvairias distancijas, atliko ištvermės pratimus. Pirmų, antrų klasių mokiniai žaidė judriuosius žaidimus miesto aikštynuose.

        Ši savaitė mokiniams atnešė žinių apie sveiką gyvenseną. Vaikai tapo judresni, linksmesni, sveikesni.