Finansinio raštingumo viktorina „Daugiau nei pinigai“

Gegužės 31 d. 3d klasės mokiniai dalyvavo pirmojoje finansinio raštingumo viktorinoje “Daugiau nei pinigai”, skirtoje pradinių klasių mokiniams. Viktoriną organizavo Lietuvos Junior Achievement - pirmoji Lietuvoje nevyriausybinė organizacija, beveik 30 metų sėkmingai įgyvendinanti progresinio ekonominio švietimo, verslumo ugdymo, finansinio raštingumo ir ugdymo karjerai programas bendrojo ugdymo mokyklose, profesinio mokymo įstaigose ir aukštosiose mokyklose.

Ši viktorina  vyko tiesiogiai nuotoliniu būdu Kahoot žaidimų platformoje. Mokiniai  turėjo įveikti 3 finansinio raštingumo lygius, kuriuose reikėjo atsakyti į 5 klausimus (iš viso 15 klausimų).

Vaikai išbandė savo jėgas, patyrė puikių emocijų ir, žinoma, sužinojo daug naujų dalykų.

Mokytoja Elena Volosevičienė