Gerumo akcija „Vaikai – vaikams“

Jau prasidėjo ypatingas švenčių laukimo periodas – adventas. Šiuo laikotarpiu kiekvienas susimąsto, ką gali nuveikti geriau ir prasmingiau.

Elektrėnų pradinės mokyklos bendruomenė įsijungė į Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Elektrėnų skyriaus organizuotą gerumo akciją „Vaikai – vaikams“. Mokiniai, norėdami pradžiuginti draugus, kuriuos nuskriaudė likimas, dėjo po kalėdine eglute knygas, žaislus, mokymo priemones, saldainius. Visos šios dovanos buvo perduotos Raudonojo kryžiaus atstovei Birutei Grybauskienei, kuri nuoširdžiai padėkojo visai mokyklos bendruomenei ir patikino, kad visos dovanėlės pasieks tuos, kuriems jų labiausiai reikia.

Dėkojame mokiniams ir jų tėveliams, kurie jau ketvirti metai dalyvauja šioje akcijoje.

Elektrėnų pradinės mokyklos
direktoriaus pavaduotoja ugdymui